reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

reklama
hej!
Ja zaglądam, ale wiadomośc ostatnia przybiła chyba wszystkich i teraz nie wiadomo co napisać:-(
wszystko tak banalne się wydaje w obliczu takiej tragedii.

dziękuje za gratulację, mam teraz 4 mężczyzn w domu.
w sumie teraz mam 3, m bo Jasiek w pracy, ale jeszce tydzień i przyjedzie.
cięzko mi czasami
Marcel taki rozbrykany, chwile spokojnie nie usiądzie
zacząl obgryzać paznokcie , nie wiem co z tym zrobić??
i kozy z nosa wyjadać:zawstydzona/y:
bylismy za spacerku . teraz obiad gotuje, samuel spi , marcel bawi się zaraz igor wpadnie z szumem do domu
dzień jak codzien
pa dziewczyny]
piszcie coś
 
Witam się i ja.

Marta no faktycznie mieć 4 mężczyzn w domu to duże wyzwanie, ale i 3 (Aniu:-)) to już coś. Pewnie czujecie się jak królewny, bo ja to mam w domu taką konkurencję, że nie mam z nią najmniejszych szans.:happy2:
 
Hej...

Ja zaglądam ....ale trudno mi było cokolwiek napisać...

A poza tym przedświąteczne porządki, Hanka, która nie daje wytchnienia i poszukiwanie fachowców,( bo chcemy robić tarasy) nie pozwala mi siąść na dłużej do kompa :baffled:

Marta3x
, Hanka ma jakieś pozostałości katarkowe i jej też łapka często do nosa wędruje :-p. Poza tym zaczęła naśladować tatusia i co jakiś czas w swoje wypowiedzi wtrąca "kurcze" :angry:...
W aptekach są takie preparaty dla obgryzaczy paznokci...może spróbuj posmarować Marcelowi łapki tym specyfikiem :confused:
 
Hej
No jestescie kochane.

Kinek moj Antek chodzi i mowi Kulde.Nauczyl sie od mamusi :zawstydzona/y:
I jak tylko cos mu sie nie uda,nie po jego mysli to jest "Kulde no kulde":dry:
A etap dlubania tez mial...przy Oliwce.Nasladowal ja :-D
I jak tylko sie Matt obudzi to jest mowa "Mama ziziuś"
WIem,ze nie dorownuje Waszym gadulom ale ja sie tak ciesze :-D:-D

A dzis mam zonka.
Dostalam list od szefa a tam P45 (swiadectwo pracy):szok:
Wszystko by bylo okey,bo sama sie chcialam zwolnic,ale na swiadectwie jest data zakonczenia pracy 11.10.2007 czyli dzien mojego pojscia na macierzynski ktory nota bene sie jeszcze nie skonczyl (11.04.2007).
Zwolnil mnie bezprawnie.:angry::angry::angry::angry:
Juz moj maz sie za to zabral i mowi,ze mozemy isc z tym do labour court.
I chyba tak zrobie :tak:

Oj tak Edziu przegrywasz teraz z coreczka tatusia :-D:-D:-D
 
Ania no szok z tym zwolnieniem!!! A nasuwa mi sie jedno pytanie - jesli zwolnili Cię od października to dlaczego dopiero teraz sie o tym dowiadujesz????
 
Czesc dziewczyny

Ja tez co chwila zagladam tutaj ale nie mialam glowy zeby cos napisac.

U nas wszystko dobrze i po staremu.
Pogoda sie okropna zrobila i nie chce sie z domu wychodzic. Leje, wieje i zimno.
Zorganizowalam corci ostatnio zabawe w bawiladnii zeby w domku nie zeswirowala. Wyszalala sie starsznie. A ja razem z nia. A dzis odwiedzilam kolezanke, ale corcia nie chciala bawic sie z malym kolega. Ma jakis uraz do chlopcow od czasu jak ja Piotrek bil. Teraz chce bawic sie tylko z dziewczynkami i mowi, ze dziewczynki sa dobre i nie bija. I coz zrobic.
Od paru dni chce wracac do swojegodomku tam daleko co samolotem sie leci.
Teskni za tata. CO chwila sie o tate pyta i w oknie go wyczekuje albo leci na gore (gdy jestesmy na dole u dziadka) sprawdzic czy tatus czeka. Teskni.

Marta to masz teraz strasznie duzo zajec, przy tylu chlopakach ;-)
Ale za niedlugo beda Cie na rekach nosic i wszystko podawac swojej kochanej mamusi :-)

Moja tez dlubala i niekeidy jeszcze dlubie w nosie. Piotrek 24 na dobe dlubal wiec podpatrzyla.Walecze z tym i teraz juz coraz rzadziej sie zdaza.

Anineczko szok z tym zwolnieniem :szok:
Co ten szef taki :baffled:
A jak wiesz co gdzie i jak to dociekaj swojego.
 
reklama
Ania no szok z tym zwolnieniem!!! A nasuwa mi sie jedno pytanie - jesli zwolnili Cię od października to dlaczego dopiero teraz sie o tym dowiadujesz????
No wlasnie...tez jestem w szoku :szok:
Wyslalam mu w tygodniu smsa,ze potrzebuje P60 (rozliczenie roczne,nieswiadoma o zwolnieniu) i czy mi wyslal a on mi odpowiada "No but I think you don't work for me" :szok::szok:
No to ja mu "Why? Good to know!So, where is my P45"??
A on zadzwonil i mowi,ze wysylal poczta (a daje sobie reke uciac,ze nic na bank nie wysylal!)
Ehhh.
Mamy tutaj taka organizacje : Citizens Information i maz juz dzwonil do nich,maja oddzwonic i nam doradza co zrobic.
H** J**** tyle moge o nim powiedziec :sorry2:
Ale nie popuszcze.Jakies odszkodowanie mi sie nalezy!
 
Do góry