reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Witam :-)

Mój syncio coraz bardziej zaczyna sie interesowac swiatem i wszytskim w kolo :-) nie chce mu sie lazakowac w lozeczku a tak poza tym to zaczyna sie robic maly terrorysta :-D;-):tak::-D......

.....wiecie laski jak czas szybko plynie ja dopiero co rodzilam jakby to bylo doslownie wczoraj a syncio juz miesiac skonczyl i juz nie mamy w domciu noworodka tylko niemowlaka :-):-):-)....
 

Załączniki

  • Obraz 072.jpg
    Obraz 072.jpg
    24,2 KB · Wyświetleń: 46
  • Obraz 138.jpg
    Obraz 138.jpg
    18,5 KB · Wyświetleń: 48
reklama
hej

Wczoraj bylismy zarejestrowac sie w urzedzie. Nie wiem czy Wam pisalam, ale Przemek dostal list z pracy i nie ma po co wracac bo pracy nie ma wiec musielismy isc do job center starac sie o zasilek. Prawdopodobnie dadza. Narazie czekamy na odpowiedz.

Dzis kupilismy Niunkowi bujawke 3w1 :-)super jest bo rozklada sie albo hustawka, albo lezaczek albo krzeselko i starczy do 18kg :tak:
Buja sie i siedzi jakby go zaczarowano :-D heheh

Dziewczyny mam pytanko czy wy kupujecie jakies ksiazeczki waszym 4-ro latka do przedszkola ??
Tesciowa przylatyje do nas we wrzesniu i chcialam jej zlozyc zamowienie na jakies ksiazeczki do naukibompja Sandra uwielbia sie uczyc, pisac, rysowac i odgadywac rozne zagadki a nie wiem czy mama dobrze wybierze ;-)


Wiem co mowisz kasiulka ja mam dokaldnie tak samo :tak: niedawno w ciazy bylam a tu juz moj niuniek ma 2 miesiace i smieje sie na glos :-)

Sliczne masz dzieciaczki :tak:
Wika troszke mi moja Sandre przypomina na tym zdjeciu, a Mateuszek taki pucek jak i moj Alanek ;-):-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
Hej laseczki!

Melduję się kontrolnie.
Widzę, że chyba wakacje, albo brak weny....:confused:

My siedzimy na wsi.
Wakacje się kończą.
I płakać z tego powodu na pewno nie będę.

Moje dzieci ok.
Całe dnie na bosaka na podwórku.
Rozumieją się bez słów, chociaż i za ich pomocą świetnie się komunikują.
Ola to straszna gaduła.
Powie już wszystko co chce.
Cały czas gada, Maciek ocyzwisie tey i juy mi glowa od tych ich dyskusji peka.

Nie odzywalam sie dlugo bo mialam problem z pisaniem postow.
Juz go nie mam.

Gdzie reszta:confused:
 
Cześć:-)
Dawno nie zaglądałam, ale czas mi tak szybko ucieka. Niby całe praktycznie wakacje w domu, bo kaski nie ma na wyjazdy, a tak mi szybko zleciały te wakacje. Teraz mam pod opieką sistrzenicę Jacka i jest wesoło w domu. Sara większość wakacji była poza domem. Razem z babcią je spędziła. przynajmniej to. Prawie codziennie przeglądam oferty pracy i raczej w księgowości mam małe szanse coś znaleźć, bo pracodawcy chcą albo doświadczonych albo stażystę z UP. Zarejestrowana jestem, ale kryteriów stażysty nie spełniam. Miałam już rozmowy, z których wynikało, że chętnie by mnie przyjęli, gdybym własnie była stażystką. Zaczynam spoglądać już na inne oferty, ale też kiepsko teraz z tymi ofertami.
Trochę mam doła , a na dodatek kończą się wakacje i znowu się zacznie przesiadywanie z córą nad lekcjami. Jeszcze w tym roku komunia.
Koniec narzekania. Dziś byłam z dziećmi na działce i fajnie się bawiły. Teraz też się fajnie bawią. Buziaczki i do następnego napisania:tak::-)
 
Hejka!

Mielismy jechac na dzialke,zapowiadali takie upaly a tu zonk,slonka brak i pochmurno zaraz chyba cosik lunie :no:....

Marta,ja kupuje dla malej takie ksiazeczki Gratka 4-latka,rozne sa tez do nauki pisania i czytania,rozwiazujemy je w domu.Wika tez bardzo lubi rozwiazywac i jak siadamy to jedna taka robimy na posiedzeniu :tak:;-)...

Pozdrawiam...milej soboty :-):-):-)
 
No nie Edytko ;-)w imieniu syncia dziekuje za gratulacje :-):tak:;-)...

A jednak bylismy na dzialce bo sie rozchmurzylo i nawet,nawet bylo niezle cieplo wiec sie jeszcze troszke poopalalam...uwielbiam sie opalac a jeszcze jest okazja zlapac troszke promieni :-)....jutro spadam do znajomych,takze na grilla....

zycze milej nocki a jutro milej niedzielki :-):-):-)

......dobranoc........
 
Witam;-)
powiadamiam że żyję i miewam się całkiem dobrze:sorry2:
urodzinki synków już mineły teraz jeszcze wrześniowe Dominikowe i mężusiowe i na ten rok kończę urodzinowanie:tak:
pogoda fajowa raz upały raz troszku deszczyku :-)
H częściej w domku bo przystuj w prace :sorry2: ja żadziej na kompie:dry::sorry2:
ostatnio jak mam czas to bawię się nowym programikiwm do zdjęć :-p widać na zdjątkach:-p


Wszystkim zdrowia i wykorzystania ładnej pogody :tak:
buziaki ;-)
 

Załączniki

  • łoczko.JPG
    łoczko.JPG
    10,7 KB · Wyświetleń: 57
  • łoczkaaaa.jpg
    łoczkaaaa.jpg
    6,3 KB · Wyświetleń: 36
dobry wieczor:-)
jutro ruszamy na kolejny urlopik tego lata:-)zaraz zmykam sie polozyc bo wykonczylo mnie dzisiaj kucharzenie i wekowanie warzyw:-( .straszny upal u nas...oby pogoda taka byla w przyszlym tygodniu:tak:.

do poczytania:-)

pozdrawiamy:cool2:
 
reklama
czesc :-)

u nas pogoda sie popsula,po nocnej burzy nadal pochmurno,zbieram sie od godziny na zakupy ale jakos sie boje wystawic nosa z domu bo co chwile pada :no: ale do tego jak goraco,parowa na maxa :szok:....malenstwo moje ma dzisiaj malego lenia,nie spi tylko ciagle obserwuje no i najchetniej to by tylko cycusia chcialo-mamusi cycolek :-)...problem z kupka,czyli norma a tak to oki....mloda sie nudzi,z pokoju zrobila sklep z zabawkami ;-) wszystko porozstawiane i porozrzucane,echhh....zaczynam rozrzeszac swoja dietke bo juz normalnie wszystko mi rosnie w buzi :no: niby codziennie cos innego a wydaje mi sie ze jem ciagle to samo....dzisiaj mam nalesniczki z twarogiem :-) ale nie mam pomyslu na obiadello dla moich ....

Jolka,piekne oczeta,piekna zielen :tak::-):tak:

cio tam u Was laseczki ???

pozdrawiam :-):-):-)
 
Do góry