reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

dzien doberek :-):-):-)

hop hop hop hop......

u nas znowu upal,ja mam juz dosc powoli tego slonca,wole jednak chlodniejsze dni :tak:;-):tak:....biore sie za prasowanie bo mi oczywiscie kupka rosnie,norma,echhhh....potem na spacerek i zakupki....
 
reklama
Witam

U nas wszytsko dobrze po staremu :-)

Alanek chodzi spac po 21 a wstaje o 6.30 zje i spi do 9.30 :tak:
Sandrusia tez zasypia po 21 i spi do 8-9 tak ze mamy z mezusiem wieczorki dla siebie no i mozemy dluzej pospac :-)

A tak to nic sie nie dzieje dzieci, dom, spacerki i ostatnio zaczely sie wyprzedaze wiec szaleje po sklepach, jak narazie obkupilam tylko dzieci bo na mnie nic nie pasuje :dry: jak cos fajne to obcisle i moje arbuzy wydaja sie jeszcze wieksze, a jak cos szersze to kwieciste i wygladam jak babcia :sorry2: no nic w koncu moze znajde to cos co dla mnie bedzie dobre i ladne ;-)

Milego dnia pozdrawiam
 
Witam

Co tam u Was kobitki ??

U mnie wszystko po staremu ;-)
Nastawiam sie psychnicznie na przedszkole Sandrusi. Ale ten czas leci juz mi panna do szkoly musi isc.

Pogoda do kitu zimno i pada od 3 dni. A mnie sie chce na spacery.

Kaasiulka jak tam Mateuszek :confused::confused:
Moj maly juz glowke ciagnie, chyba chce juz siadac kurdupelek jeden ;-):-)

Tunia jak sie czujesz nasza ciezarowko :confused:

Milego dzionka
pozdrawiam
 
Marta,faktycznie musisz sie nastawic i to na maxa :szok:,ciekawe jak Sandra to zniesie,jest dzielna dziewczynka i sie pewnie zaklimatyzuje szybko :tak:;-)...moja Wika to cycek mamusi moze zapisze ja od 5 latkow bo do zerowki to juz bedzie musiala isc :tak: Alanek superasnie rosnie tak jak moj Mati,mlody coraz mniej spi w dzien,potrafi przysypiac na 15 minut i juz czasami pospi do godzinki ale to jest max,ale najwazniejsze ze w nocy spi,budza sie tylko dwa razy,czasami nawet raz....powiadasz zimno,hmmmm,przyslij do mnie troszke tej paskudnej pogody bo u nas ciagle upal po 30 st juz mozna wyjsc z siebie i stanac obok :szok::no::szok:....

Spadam jeszcze na spacerek bo teraz troszke chlodniej sie zrobilo poniewaz zaczelo wiac,ufffffffff....

Reszta dziewczyn hop hop...wakacje sie skonczyly :tak: do pisania prosze wracac :-)

Pozdrawiam
 
reklama
Do góry