reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Melanie, dopiero teraz doczytalam o pomagierze... hehe niezly z niego kawalarz. Moze mu psiknij w ta szpare dezodorantem. Odechce mu sie pchac oko gdzie nie trzeba ;)
Madzik, ja dopiero raz badania robilam. Przy drugim dziecku chyba juz tak nie zalecaja. Chociaz odstep u mnie wielki.
edit tak tak, maciejka to podstawa, w dodatku sieje sie potem juz sama, jak chwasty. Dobrze by bylo ja z czyms jeszcze pomieszac, ale nie mam pomyslu z czym.
Jak cos Wam wpadnie w oko przy okazji, bede wdzieczna za podpowiedz.
 
reklama
Taaaaak to były Petunie tych miałam najwięcej mieszłam je z jakimis białymi kwiatkami i było git, tez długo trzymały.

Czesadło z drutów daruj sobie, to jest do du..., to moje wyglada troche jak grabie ele jest dwustrunne tzn, na jednym końcu trzonka.
z jednej strony na krótsze nozyki a z drugiej dłuższe
Wiem!!! To się nazywa AREATOR ;D

Edit oczywiscie, że ostrożnie jak mu walne to na długo zapamieta ;D ;D
Maciejka??? eee... eee.. yyy.. nie wiem jak pachnie ale sie dowiem ;D
ale są bardzo ładne takie naturalne i delikatne.
wiem jak pachnie marchewka ;D i truskawki mmmm...

Ja miałam morfologie raz a jutro ide sobie zrobić drugi raz, za pierwszym razem było wiecej badań teraz tylko kazał gin zrobić morfologie i mocz
30 ide na kolejną wizyte.
A do fryzjera na farbe i ścięcie ide 1 ;D w prima aprilis
tez sobie obiecałam być interesujaca ciężarówką, szczerze mówiąc, to czekam na cieplejsze dni aby zabłysnać ;D


 
dziewczyny - ale numer - wczoraj nad ranem poczulam dwa kopniecia dzidzi! troche wczesnie ale to musialo byc to bo jelita nie kopia :)
super uczucie!
 
mnie sie wydaje ze ktoras tu juz czula w 15, nie pamietam dobrze

cud sie juz nie powtorzyl do dzisiaj, dlatego sadze ze szczesliwie zlozyly sie okolicznosci - bylam rozluzniona, wyciszona i w dobrym momencie polozylam reke na brzuchu - po pierwszym kopniaczku nie chcialam uwierzyc, ale zaraz byl drugi :D no i sprawa nabrala wiarygodnosci

jutro rano sie jeszcze po tym brzuchu pomacam :)

wreszcie do mnie dotarlo ze jakis mieszkaniec tam jednak jest!
 
Shamsa super, gratulacje kopniaczków!!! Ja jeszcze troszkę muszę poczekać. ::)

Edit dziekuję. ;D A jak po wizycie u ginia???
Co do malowania, to ja chodząc do pracy makijaż robię codziennie. Nie muszę się ubierać w jakieś garsonki, mogę biegać w spodniach, dżinsach itp. No ale makijaż dobrze wygląda. ;D
A fryzjer swoją drogą by mi się przydał, bo grzywka już mi do oczu wchodzi, a bardzo tego nie lubię. Na ogól podcinam ją sobie sama, ale efekty są zawsze marne. ;)

Maciejkę miałam na balkonie ale jakoś mało efektownie wyglądała. Za to aksamitki rosły mi ślicznie. ;D
Begonie też miałam jakieś kiepskie, albo za duże slońce na moim balkonie.

Muszę iść pogadać z szefem, żeby dał mi urlop jutro i w piątek. Do tego mógłby mnie dzisiaj wcześniej wypuścić, bo kotka nam się rozkręca i trzeba do Krakowa ruszyć. ;D ;D ;D
 
Ma-dziku, bo maciejka rzeczywiscie nie jest najpiekniejsza, ale za to jak pachnie!
A wczoraj u gina bylo ok, jak sie o cos pytam to moj gin kochany już załamuje ręce ;) Uśmiejemy się zawsze z tych moich pytań, no ale do kogo mam się zwrócić z moimi wątpliwościami jak nie do fachowca? :) Ale wczoraj powiedział, że jeszcze nie jestem taką najgorsza pacjetką na co odpowiedzialam również ze śmiechem, że miło to słyszeć :)
Bóle brzucha nie są aż tak niepokojące, powiedział, żebym więcej polegiwała, leniła sie, wyciszyła, słuchała muzyki i czytała dobre książki i odpoczywała. Czyli muszę jeszcze bardziej uważać niż uważam. A jak nadal będzie bolało to dostanę tabletki przeciwskórczowe. Najważniejsze że jeszcze nic takiego się nie dzieje, z szyjką też ok, mam po prostu nic nie robic i będzie ok :)
pozdrawam dziewczynki, pa
 
cześć dziewczyny,
ja pierwsze rychu czyłam ok. 13 tc. choć to może był 14 tc (wg USG) - to nie były kopniaki tylko takie łaskotanie. Ale od dwóch tyg. to już są kopnięcia. Czuję je rano - bo wtedy dziecko jest aktywne a ja mam chwilę spokoju. Czasem też czuję je wieczorem, ale zazwyczaj padam nieprzytomna ok. 22 a ono ma aktywną fazę ok. 23-24 godziny. W czasie dnia jestem tak zagoniona że zapominam że jestem w ciąży. Aha- ostatnio w teatrze dziecko dalo mi o sobie wyraźnie znać- spektakl był ostry (duzo wrzasku) i muzyka dudniąca - chyba się wybudziło i miotało się biedne. zasłoniłam brzuch, żeby mniej do niego tych dźwięków dochodziło.
Brzuch mnie bolał dokładnie między 13tc a 14/15tc. Kłucia, naciąganie, wypychanie, uwieranie - wszystkie typy. Kłucia mnie najbardzie martwiły -nawet pisałam o tym na forum. Ale to był czas kiedy najbardziej powiększył mi się brzuch. Teraz znowu luz - nic nie boli. Nie brałam i nie biorę nic na te bóle bo nie były dokuczliwe.
Zresztą mi na te bóle zawsze pomagało leżenie i odpoczynek.

Pozdrawiam mocno. Wreszcie ciepło!
A
 
No właśnie Aniku mnie też teraz najbardziej boli, a też jestem ok 15 tc. Mam nadzieję, że przejdzie ten ból... bo jednak nie jest to przyjemne... a przede wszystkim niepokojące.
Dziś starałam się obijać cały dzień i rzeczywiście mniej bolało. Chyba jednak gin ma rację mówiąc żebym się oszczędzała.
Ja nie czuję żadnych ruchów, ale wyczytałam gdzieś że jak jest łożysko na przedniej ścianie macicy to nie czuć tak mocno i przede wszystkim wcześnie kopniaczków. Więc chyba muszę być po prostu cierpliwa.
Pozdrawiam, pa
 
reklama
Do góry