reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

kochane dziecko
jeszcze przed własnymi narodzinami dba o prawidłową pozycję sylwetki mamusi :D
a mi ciągle "coś" wystaje koło pępka po lewej stronie
kolanko... ::) łokieć... ::)
 
reklama
Ciekawe czy to dziecko będzie tak dbało o własną sylwetkę jak już pojawi się na tym uroczym koślawym świecie.... Jakby co to go wyślę na korekcyjne do Cioci Melanie ;D ;D ;D ;D
 
dziewczynki toż to 8 miesiąc, chciałybyście się czuć wspaniale?
to żart oczywiście
ja też coś nie bardzo dzisiaj,nailepiej się czuje w pozycji leżącej :p
 
hihihihi Marta no a jakżeby inaczej!!! z Kubą w ósmym miesiącu to ja wogóle nie czułam że jestem w ciąży... oj starość nie radość.... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
 
Cos czuje ze mam w brzuchu dyskoteke

Jutro jade do domu na sobote i niedziele
mam takie drazliwe dni ze mi wszytsko ale to wszystko przeszkadza
nawet to jak mnie ktos dotknie ::) ::)
 
cos mi sie zdaje ze znowu bedzie cos
bo juz z dnia na dzien corac bardziej mnie patryk wnerwia i znowu eksploduje
 
Kociak poskrom chormony!!!!!!!!!

Marta ja tam dużo młodsza nie jestem ale jak byłam w pierwszej ciąży to mnie nic nie bolało, nie żgało, nie ciągnęło... a teraz????? pożal się Boże... no więc na coś zwalić muszę ;)
 
reklama
Do góry