reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

reklama
HEJ!!!Ale dzis mnie muli!!! Byłam rano na zakupach a potem wybrałam sie z Pati do mojej babci i tam siedziałysmy do 17.Potem jak wróciłam do domku nic mi sie juz nie chciało.Babunia jak zawsze podniosła mnie na duchu.byłyśmy w meblowym sklepie tam gdzie mam zamiar dokonać kolejnego wielkiego zakupu opiewającego na kwote 4000.Nie stac mnie teraz na to ,ale moja babunia powiedziała że jak sie zdecyduje to pomoże mi i będziemy raty spłacać po połowie po200 zł na miesiąc.Jak tak to juz mam problem z głowy.Postanowiłyśmy że w śierpniu jak skończy moja babunia remont  w kuchni to pojedziemy zamówić mebelki.Troche mi głupio bo od babci juz tak dużo dostałam,np:sypialnie za 5000 zł.Byłam w takim szoku że mi ją kupiła że nie mogłam słowa wipowiedzieć.Musze zaznaczyć że moja babcia nie należy do osób zamożnych ,ale tak bardzo sobie do serca wzieła to że mnie wychowała,że musiała mnie wywianować.Zbierała na te sypialnie juz ponoć od dawna.Może uda mi sie jednak wprowadzić do  nowego zanim urodze.Było by super!!!!
Co do proszku to ja prałam kiedys w cocolino ale teraz jakos go nie widze.Jelp ponoc jest drogi ale bardzo dobry!!! Sama nie wiem co jeszcze kupie.
Mnie tez dziś brzusio jakos boli.Chyba sie wczesniej położe.Nie spałam dobrze w nocy może to przez to.
Co do pieluszek to mam takie i takie.Ale tetry to tylko 20 sztuk.i więcej nie kupuje.

Pa brzuchatki.jak nie zasne przy Pati to jeszcze zajrze.Pa
 
hihihi zobacz Kociak, zobacz... Jestem ciekawa jak długo Ci się będzie chciało hihihi

Beacia fajną masz babcię ;) Musi być z Niej kochana kobietka
 
Może Tobie się spodoba przewijanie dzidziolka co pół godziny. Ja jestem wygodnicka i mi by się nie chciało a mój Kuba zawsze bardzo dużo siusiał i do teraz siusia i musiałabym mieć chyba setke pieluch żeby nadążyć
 
Aniulka kochana to mało powiedziane.To najukochańsza kobieta na świecie!!!! Kocham ja bardzo i jestem jej wdzięczna za to że mnie tak wychowała.Gdyby nie ona nie wiem co stało by sie z nami(mna i bratem) po śmierci mamy.
Kociak ja tetre stosowałam jakis miesiąc czy dwa.Potem jak Pati była większa i mniej podatna na otarcia i odparzenia to przeszłam na tańsze pieluszki jednorazowe,ale to juz kwestia gustu no i jak by nie było zasobu portfela :)
 
reklama
a ztymi tańszymi pieluszkami jednorazowymi to pic na wodę fotomontaż bo są mniej chłonne niż te droższe np Pampersy i w sumie wychodzi drożej, bo jak pampersa zużyjesz jednego to w tym samym czasie musisz zużyc dwie lub  trzy tańsze. Takie jest moje doświadczenie ale każdy robi jak uważa. Ja wiem jedno: wolę wydać na pampersy i wiem że dziecko ma suchą pupe i nie odparzoną i nie musze myśleć wciąż czy ma sucho i gdzie by tu zmienić pieluchę. Komfort dla matki i dla dziecka.

Ale to jest moje zdanie i nie namawiam nikogo, żeby też tak robił. Każdy ma prawo do własnych poglądów( żeby nie było niedomówień)

Dziecko robi w pierwszych dniach życia duuuuuużo kupek. i są one maziowate i wodniste. ta bardziej wodnita część jest lepiej wchłaniana przez te pieluchy.Włąśnie dzisiaj też kupiłam te pieluchy koleżance która jedzie rodzić 1 sierpnia
 
Do góry