reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

o godzinie 8 dzwonek domofonu i poczta sie pojawila wiec czekamy jeszcze na jedna przesylke.Myslalam ze faceta ududsze jakby JUle obudzil ale ona usnela kamiennym snem i nic jej nie przeszkadzalo:-)
 
reklama
Joanno to miałaś fantastyczną nockę...do tego Julci nawet domofon nie obudził. Powiem krótko - zazdroszczę:-)

Anineczko już sobie wyobrażam jak by było fajnie gdybyście wybrali Kryniolę. Jest tam naprawdę fajnie, ja jeżdżę co roku, w tym roku też byłam z Maćkiem na parę dni. Oczywiście nie oznacza to że cały czas byśmy tam Wam na głowie siedzieli, ale spotkać byśmy się musiały:-) :-) :-) :tak:
Rany! przyjeżdżajcie!!!!

A my właśnie skończyliśmy sprzątać, nawet szybko poszło, ale te 55 metrów kwadratowych to nie dużo i to jest jedyny plus małego mieszkania.

Teraz robimy obiad i jakieś żarełko na wieczór bo idziemy do znajomych.
 
czesc Babeczki :-D

Edytko mnie tez pochlonely przedswiateczne sprzatania, ukladania w szafach itp.
dobrze, ze choc sloneczko nas nie opuszcza i spacerki robimy dlugie

Kinus weekendowe powroty taty sa jak swieta Bozego Narodzenia, tyle radosci, ekscytacji i to obustronnej, Hania chyba uczy sie wszystkiego z mysla o jego zachwycie w oczach :-)
a jak dzisiejsze wypieki? bardzo pachnie piernikami?:-)

Anineczko, ale ten manager musi byc zazdrosny, pewnie musisz byc duzo lepsza od niego, ze chce Ci tak dopiec, mam nadzieje, ze jednak szybko podzie po rozum do glowy i nie bedzie robil wiecej numerow bo padnie od wyskakujacych gul :-D
a mezus pewnie steskniony za Toba juz pichci cos na zakonczenie cichych chwil

Tuniu, dobrze, ze antybiotyk daje efekty, biedna Rozulka, oby juz szybko wyzdrowiala i nowy lekarz uchronil Was przed niepotrzebnymi szpitalnymi pzygodami

Koreczku pozdrow Kociaka, moze sie odezwie i opowie jak z Martynka po zabiegu, czy cos pomoglo?

JoannaMk fajnie, ze paczuszki dochodza jedna za druga, a Julcia tak mocno spi, ze stado reniferow mogloby te prezenty przywozic i by jej nie obudzily :-)

Luleczko przygotowaliscie dla Juli tyle pieknych prezentow, ze ciezko badzie je wszystkie pod choinka zmiescic, alez bedzie radosci :-D

jutro wybieramy sie na kiermasz przedswiateczny, moze cos fajnego posmakujemy lub wypatrzymy
:-D
 
Witam.
Juz noc....
Jestem cala i zdrowa,synek tyz!
Anineczko Krynica M!!! Hm... gdybyście się zdecydowali to:

1. Odbieramy Was z lotniska bo do Gdańska mamy blisko,
2. Możemy Wam pomóc z rezerwacją spanka - moja ciocia np. ma 2 mieszkania w KM które wynajmuje letnikom - bardzo ładne, więc jakby co, służę pomocą... Tylko są na drugim p[iętrze, bez windy:baffled:

3. Moglibyśmy z tydzień spędzić razem:-) :-) :-)
eHHH rewelacja.
Znajomi dzis ne przyjechali,tak wiec chyba niechca z nami jechac.Edziu napisz ile pokoi ma ciocia?NO i czy pasuje wam termin na poczatek lipca?
No i z checia spedze z Toba ponad tydzine ;-)
 
Anineczko napiszę Ci wszystko na pv:-)

Ineczko zazdroszczę Ci tego kiermaszu, spacerów i świeżego powietrza. Maciuś juz prawie tydzień nie był na dworze i chyba tęskni za spacerkiem bo ciągle stoi pod drzwiami.

Wczoraj byliśmy u kuzyna na takim wigilijnym spotkaniu ze znajomymi, było bardzo miło, kuzyn z żoną właśnie kończą remont mieszkania, które sobie kupili i muszę przyznać, że ich gniazdko (ponad 100-metrowe:cool2: ) zrobiło na mnie duże wrażenie, szczególnie w porównaniu do jego stanu sprzed remontu.

A dziś jedziemy do dziadka Maćka na urodziny.

No a jutro znowu poniedziałek - i znowu do pracy:wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y:
 
reklama
Witajcie

We Wrocławiu miał padać śnieg - ale nie pada....a ja zaplanowałam wyjście na sanki :-p:-p

Idziemy więc na spacerek wózkowy...

Tuniu bardzo sie ciesze że z Rozalka już lepiej!!! Ściskam Was mocno. Życzę Zdrówka

w ogóle Wszystkim choreńkim duuzo zdrówka życzymy!!!

Anianeczko, Edziu - zazdroszczę Wam tych wakacji!!!! bardzo fajnie że się spotkacie!!! Mam nadzieje że wyjdzie Wam ten super urlop!!!:tak::tak::tak::tak::-)


Buziaczki dla Wszystkich

Idziemy na spacerek
 
Do góry