reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Witam wszystkich :) Bardzo miło tutaj :))
Ja oglądałam już "pachnidło" niestety nie zdążyłam jeszcze przeczytać książki, czytałam tylko recenzje a książkę dopiero kupiłam:(
Bardzo lubię książki na podstawie których nakręcono filmy ,chociaż rzadko kiedy oryginał dorównuje ekranizacji i w tym wypadku niestety chyba nie ma wyjątku.Ale film przyznaję robi wrażenie,zwłaszcza piękne zdjęcia jeśli ktoś wrażliwy na piękno bo niektórzy uważali że nudny.....ja nie!A akcja filmu dokładnie tak jak opisała to Joanka,sinusoida.......
 
reklama
Bardzo miło tu u Was :))

Więc może się przedstawimy :) Ja mam na imię Monika a synek Franciszek ,urodził się dokładnie 21 września a mieszkamy w Prawdzie :)
Teraz Franio smacznie śpi z tatą a mama po necie buszuje hehe , niedawno odkryłam to wasze forum i myślę że jest super :) kinek i anineczce dziękuję za zaproszenie , napewno będę tu zaglądać :))
 
Franiamamo to chyba miło mieszkać w Prawdzie:-) .

Witam Ciebie i Frania, który urodził się dokładnie tak jak Anineczkowy Antonio:tak: .

Mam nadzieję, że zadomowisz się u nas na dobre. Zapraszam serdecznie!!!!

I masz rację - Pachnidło nudnawe.... No ale może tak jak Joanka pisze, do najlepszego nie doszłam.

Głodna jestem jak wilkołak i czekamy zmałżem na pizzę.
 
Anineczko, właśnie przeczytałam ile Antonio zjadł :szok:. No, no...:tak:. Za chwilkę pewnie w rozmiar 92 wskoczy :-D. Hania je zdecydowanie mniej w porównaniu z okresem niemowlęcym. Zupki max. 190 ml...przeważnie trochę zostawia :baffled:, ale widać nie potrzebuje więcej :happy:
To jeszcze nic.
Na kolacje 260 ml mleka z kasza...a pol godziny pozniej 200 ml mleka z kasza:eek::eek:
 
Oo Witaj Franiamama.
To Franek kolega po fachu z moim Antkiem.;-)
W ten sam dzien nas meczyli:laugh2:

Edziu i jak ? Net smiga?
Hehe sama sobie odpowiadam na pytania:eek:
Gdyby nie smigal to pewnie bys nic nie napisala:baffled::dry::dry::laugh2:

Gosiczko
jak Kubus?
Wogole to czesciej kobitko,czesciej chce Cie widziec tutaj
 
reklama
Do góry