reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

reklama
kurde też bym się pisała na Krynicę, ale cholera nie uda mi się raczej. a szkoda.
anineczko, ty wozisz pieska w koszyku w wózku, a ja ostatnio moją Rozalcię:-)
aguula, lekarzem nie jestem, ale na moje oko nic się nie dzieje.

dobranoc edytko!
 
aguula, ja Rozi też prałam tylko w jelpie i miała niezidentyfikowaną wysypkę. więc zaczęłam prac w płatkach mydlanych i po wysypce.
 
Mika ja bym sobie chyba rady nie dala z trojka dzieciakow :-)

Dobrej nocki Edytko.

Anineczko super musicie na takim spacerku wygladac hehe
Szczeka ale nie wiadomo skad :-)

A tak wogole to Edytko i Anineczko trzymam kciuki za wasze drugie dzidzie. Mam nadzieje szybko dowiedziec sie o dwoch kreseczka w testach :-) :-)

Aguula mnie tez sie wydaje, ze wszystko jest ok.
Ja mysle, ze Jelp to dobry proszek i nie powinien uczulac.
 
A ja Martusiu slyszalam, ze niektore dzieci Jelp uczula.
Na poczatku, gdy Dawid sie urodzil stosowalam Lovele.
Skorka nie byla ladna wiec zmienilam na jelp.

Teraz jakos sama nie pomyslalam, zeby obwinic proszek.:baffled:

Sprobuje i zdam relacje. Ale na efekty pewnie bede musiala poczekac ok. 2 tygodni.

Uciekam Kochane.

Jutro rano "biegne" z mezem na silownie. Zajecia zaczynamy juz o 8.30 (niestety) wiec z domu musimy wyjsc przed 8. Jedyny minus tego wypadu ;-)
 
Aguula masz racje chyba z tym proszkiem. Nigdy nie wiadomo co robic zeby bylo dobrze. Jednego uczula to a drugiego cos innego.

Fajnie macie z ta silownia, tylko rzeczywiscie troszke za wczesnie.
Latwych cwiczen :-)

Dobrej nocki mamusie ja tez zmykam :*
 
czesc Wrzesnioweczki :-)
u nas byla dzis sloneczna pogoda, wiatru mniej, choc mroznawo, pewnie podobnie jak u Martusi :-)
rano bylam w Gerberze i smakowalam soczki i koktajle z czerwonych owocow, bylo przyjemnie orzezwiajaco :-)
pozniej pojechalysmy z Milenka na spacer i odebralam dlugo wyczekiwane okulary (nie zmienialam ksztaltu, tylko szkla)

dziekuje Wam za zyczenia zdrowia dla tesciowej, miala isc do lekarza, nawet zamowila sobie fryzjerke do domu, coby ladnie wygladac u swojego ukochanego doktora, ale cos jej sie odwidzialo i postanowila pojsc jak sie lepiej poczuje :-D sily do niej nie mam :-D

Tuniu przykro, ze nawet szybka wyprowadzka do drugich dziadkow nie pomogla i Rozi musi znow sie kurowac :-(,
ale z Twojego posta daje sie wyczuc trzepotanie skrzydel, pewnie fruwasz z radosci, ze marzec juz tak blisko :-D

Luleczko oby to bylo tylko lekkie zatrucie i wszystkie Wasze plany wypalily w odpowiednim dla siebie czasie

Anineczko biedny Pako, mam nadzieje, ze to nic powaznego, choc tak wyglada:-(
co do gosi to rece opadaja, najgorsze jest to, ze takich osob jest wiele i niewiele mozna im wytlumaczyc, glupota gora :-(

Edytko trzymam kciuki, zeby juz nastepny miesiac okazal sie owocny, bedziesz wtedy mogla pomyslec o wolnym od pracy i czasie dla Maciusia

Aguula fajnie, ze juz jestescie po szczepieniu, my sie tez wybierzemy w styczniu, ale jakos tak mam chec ominac przychodnie szerokim lukiem, zeby czegos nie przywlec, a przed szczepieniem jeszcze labolatorium trzeba zaliczyc

JoannaMk moja Milenka tez lubi sobie dziabnac zabkami i to niestety czesto, jak na razie sie nie bije i nie zdziela nas po glowie, ale wszystko jeszcze przed nia

Mika13 Franiamamo milo Cie poznac :D
mam nadzieje, ze i Tobie i dzieciom spodoba sie jutrzejsze domowe przedszkole, trzymam za Was kciuki
a co do dni bez elektrycznosci, wspaniale, ze mieliscie z kim przysiasc przy swieczce i milo pogadac
a jak Franio reagowal na taki nastroj, pewnie mu sie swiatelka podobaly :D
 
reklama
aguula napisała:
Cytat:
Napisał edyta27
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Paco w wózku Antka - no rozkosz na maksa:-) :-) :-) :-)
Taki widok tez mi sie podoba. Normalnie nierozlaczni przyjaciele :-):-)
I ja też przyłącze się do zachwytów :-)
Anineczko,
A tak z drugiej strony , to Paco na smyczy nie chce , nie lubi, czy nie umie chodzić :dry:?

Cieszę się ,że jest już z nim ok :tak:


Dzień Dobry wszystkim :-)...
 
Do góry