reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Dzien doberek :-)


Wczoraj padlam jak kawka razem z corcia po 22.
Mala nie udaje sie na drzemki, a jezeli sie juz zdazy to potem zasnac nie moze wieczorem. I zamiast isc spac jak zwykle o 21 to zasypia czesto dopiero przed 23. A ja zazwyczaj razem z nia ;-)

Wstalysmy juz po 7. U tatusia ladnie wstaje po 9 lub przed 10, a tutaj codziennie pobudka tak wczesnie :-p;-) Chcialam jeszzce podrzemac, ale cora nie chciala sie sama bawic i co chwila cos odemnie chciala wiec chcac nie chcac musialam wstac ;-) I jestesmy juz po sniadanku, kawce i gotowe do spacerkow. Ale pogoda do kitu i nie wiem czy dzis sie gdzies wybierzemy.

Ja sobie juz posprzaytalam na swieta. Zostala mi klatka schodowa, ale cos sie zebrac nien moge. Moze dzis sie zmusze.

Milego dnia kobitki
 
reklama
Cześć Edytko
Miałam już iść;-)
Fajnie, że weekend mieliście udany.:tak: U nas dziś nienajlepiej, bo pada. Bylismy jedynie na krótkim spacerku. Obeszliśmy kiermasz świąteczny na mieście. Kupiłam sobie czapkę z daszkiem i Jacek utargował 2zł:-D.
Trzeba było wracać do domu, bo nic się nie działo, a do tego mokro.
Gratuluję Oli zęba, a Maciusiowi ryby:tak::-D
 
Hej

Ja dzis nie mam nastroju na nic.
Dostalam @, boli mnie glowa i czuje sie jakby mnie ktos pogryzl i wyplul.
Siedziaalm caly dzien w domku i ogladalam tv. Fajne dzis filmy byly :tak: O malo sie nie poryczalamk na jednym :-)

Sandrunia spacerkowala dzis z dziadziem. Cala szczesliwa byla :-):tak:
Mimo tego, ze pogoda nie najlepsza to i tak sie wyszalala miedzy drzewkami i w pogoni za Nicusiem :-)

Edytko gratulujemy malemu wedkarzowi cudnej ryby :tak::-)
Wielkie gratulacje dla Olenki. Czy ten zabek nie za szybko wyszedl :confused:
Pewnie teraz sie posypia jeden za drugim :-)

Karioko a co fajnego macie jeszcze na tym kiermaszu swiatecznym :confused:
Super, ze maz umie sie targowac. Troszke tu troszke tam i niezla sumka potrafi sie uzbierac :tak::-) Moj maz tez potrafi urwac conieco na towarze. Ja niestety nie potrafie. Place ile trzeba.

Anineczko i co weekendzik sie udal :confused:
Jeszcze jutro bedzie cala rodzinka w domku no nie.
Moj Przemek jutro tez odpoczywa od pracki.
 
Martusiu Sandrunia w swoim żywiole...super...bawcie się dobrze!

A jesli chodzi o zęba to nie za wcześnie.
Już dużo dzieci na październiku ma zęby, chociaż Maciek miał 7 miesięcy gdy pojawił mu się pierwszy.
 
reklama
Cześć Kobiałki :-)

Sorry, że ja ostatnio tak rzadko bywam, ale normalnie sie nie wyrabiam :baffled:.Cała chałupa na mojej głowie, Hanka domaga sie uwagi i jeszcze muszę szukać w necie fachowców, umawiać się z nimi, albo szukać pomysłów na altanę, na drzwi, itd...Na posiedzenie przy kompie dla przyjemności nie ma czasu :zawstydzona/y:

W czwartek o świcie jedziemy do Augustowa na święta. Dziadkowie stęsknieni, bo Hanki od wakacji nie widzieli :happy2:.Musze się popakować i jakoś ogarnąć dom. Na Jacka nie mam co liczyć, bo już o drugiej w nocy wyjechał do Ostrołęki. Spała tylko 2 godzimy :baffled:...oby dojechał bezpiecznie....

Edziu, gratki dla Aleksandry z okazji pierwszego zęba :-) !!! Hanka chyba dopiero na pół roku miała pierwszego :dry:...Szok normalnie....nie pamiętam :szok:

Karioko, mój też się targuje, nawet w sklepach ...Ponoć teraz można , bo ceny nie są sztywne. Wypatrzył sobie jakąś torbę na laptopa ma zamiar wytargować cenę o 20 zł niższą...życzę powodzenia :baffled:
Ja mam tak jak Martusia...targować się nie potrafię...jakoś mi głupio :unsure:

Edzia, a jak ryba ....żyje jeszcze :-D ? Niezły ancymon z tego twojego Maćka :cool2:

Anineczko, no kawał sk #$$#%%^$*&* :angry: z twojego szefa !!! Nie możesz mu popuścić !!!
a jak weekend ? Byliście na jakiejś fajnej wycieczce ?

Ania , mam do ciebie prośbę :zawstydzona/y:. Szukam takiego nowoczesnego bieżnika na stół i do tego podstawek pod talerze. Mogłoby być to coś z bambusa ale z podszyciem materiałowym od spodu, albo ze skóry....Nic tutaj znaleźć nie mogę :no:...może Ty coś fajnego znajdziesz. Macie tam o wiele większy wybór takich fajnych gadżetów do domu ...ok :sorry2:
o coś w tym stylu :

230429207



C52733G.jpg
 
Do góry