reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

U mnie tez jest super pogoda tylko jakos sie nie wyspalam :(
Melanie jak bedziesz to pokaz fotke z nowa fryzurka ;)
 
reklama
Kaszu gratulacje :)

Aniulka cholera szkoda, że nie masz cyfrówki, jesli jestes zadowolona, to musisz miec fajnie :)

Kociak foty będą, niech tylko mój maz wróci z pracy.
Teraz mam ciemne jak wcześniej, zrobiła mi tylko kilka pasemek jasniejszych, żeby było weselej.

W piątek jedziemy z naszym przyjacielem i z parką znajomych nad morze ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
ale sie cieszę ;D ;D ;D ;D ;D ;D bedzie zapewne bardzo wesoło.
pewnie w niedziele wieczorem albo w poniedziałek wrócimy.
Wszystko Wam opowiem.

Czasem zapominam, że jestem w ciązy, Wy tez tak macie??
 
:D jakos nie przypominam sobie, zebym zapominala o ciazy :D ale za to wykorzystuje ten fakt na kazdym kroku :D
Melanie, ale masz fajnie z wyjazdem nad morze :D milego imprezowania na weekendzie :D

Edit, napisz co powiedzial lekarz o serduszku, bo caly czas o Was mysle. Ja tez sie niepokoje serduszkiem mojego malenstwa, bo mialam w rodzinie jakies wady serca, a na ostatnim sluchaniu bylo niepokojaco i jestem umowiona za 2 tygodnie na usg, pojde jeszcze na dodatkowe konsultacje, bo lepiej dmuchac na zimne
 
Mnie też dzisiaj namawiała fryzjerka (urodziła córkę 3 miesiące temu) żeby poszła jeszze do innego lekarza
takiego co ma opinie super fachowca od USG
no i nie pomylił sie nigdy co do płci,
no prawie nigdy...
tylko w przypadku swojej żony ;D
 
Melanie ale Ci zazdroszczę!!! ja tak kocham morze ale w tym roku muszę sobie odpuścić :(
Nie mogę się doczekać Twojej fryzurki. Tak jestem zadowolona. Mam swoją fryzjerkę już od 5 lat i ona dokładnie wie co robić z moją głową a do tego ma dryg do nozyczek. Włosy pod jej nożyczkami same się układają.

Edit pisz kochana co u Twojej córuni. Mam nadzieję że ok.

Kociak jak samopoczucie? Kaszelek już dał Ci spokój?

Byłam dzisiaj w mieście rozglądać się za ciuszkami. Na razie kupiłam tylko skarpetusie. Ale są słodziutkie. Kupiłam 3 pary. Jedne błękitne, jedne jasnozielone a jedne pasiaste

 
Aniulka Kaszel mi dal spokoj Tylko dzisiaj mialam ochote an arbuza zjadlam i mnie brzuch boli chyba jeszcze sa niedobre :( A tak to przespalam caly dzien Jak sie rano nie wyspie to juz calyyyyyyyy dzien spie ;D ;D ;D
 
No tak ja wróciłam ze szpitala, a Edit może tam poszła, a może nie...
U mnie wszystko w porządeczku, szyjka wewnętrznie jest jeszcze długa bez cech rozwierania, więc nie ma podstaw do zakładania szwu. :) Poznałam przy okazji oddział, na którym pewnie będę rodzić.
Ostatnio miałam trochę zamieszania - wystawa kotów i przygotowania, potem szpital, a w ten weekend jeszcze będzie pokaz kotów w Łodzi przy okazji targów Pet Fair (czy coś takiego). No a za tydzień to dopiero się zacznie jak urodzą się kociaki. ;D
W piątek byłam na USG genetycznym tak bardzo oczekiwanym. Z moją dzidziulką wszystko w porządku, rośnie sobie ładnie, lekarz nie miał żadnych zastrzeżeń i powiedział, że na 100% to dziewczynka - moja wymarzona Joasia. ;D ;D ;D
A niunia kopie już całkiem mocno i robi sobie dyskoteki w brzuszku. ;) ;D
 
reklama
Ma-dzik gratuluję wymarzonej córeczki no i sukcesów na wystawie. Edit pisała jak spisał się Twój kotek

Kociak przestan się smucić! Przecież to nie jest chyba najważniejsze! Ciesz się że jest zdrowe i nie masz żadnych komplikacji ;) głowa do góry. W końcu i Ty się dowiesz, najpóźniej jakl urodzisz ;D ;D ;)

A co tu dzisiaj tak cicho? wszystkie już śpią? a może oglądacie coś ciekawego w tv? :)
 
Do góry