reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

jejciu jaki senny dzien mialam wstałam o 12 pojechałam do mojej pracy po zaswiadczenie wrociłam z tamtad to była juz 15 zjadłam obiadzik i kimnełam sie na chwile a wstałam o 17:30 teraz ide na poczte i do czarka

o 21 bedzie w domku moj tatko juz sie niemoge doczekac

Kociak ale mi narobiłas smaka na budyn
 
reklama
Ja też mam jakiś senny dzień!
Blanus, Edit, Karolina co z wami?? dlaczego się nie odzywacie?
Aniulka co dzisiaj zaprawiasz?
Ineczka pełnia we wrześniu dopiero 21
coś mnie kłuje w prawym boku,chyba dziecko tam uciska!
miłego popołudnia życze
 
Czesc kobietki,co tam slychac u Was i maluszkow?
Wpadlam tylko Was pozdrowic bo male kopie mnie jak szalone i nie moge usiedziec w miejscu dluzej niz 5 minut.
MELANIE- nie wiesz kiedy na noworodku bedzie mozna znowu pisac?
Pozdrawiam i zycze milego wieczorku :-*
 
marta3x pisze:
Ineczka pełnia we wrześniu dopiero 21

łooooj
to pewnie urodze w terminie a nie 3 :( jak sobie życzę ;D
Marta mnie tez czasm cos tak kłuje - trochę zatyka przez to :(

Aster
no własnie cos im się zawiesiło na NOWORODKU
w ostatni weekend tak było tutaj na baby boomie ::)
Aster a jak Ty sie czujesz?
 
U mnie wszystko oke tylko male strasznie mnie wali,rozpycha sie i czuje jak bym miala zaraz explodowac.Takie uczucie jak za bardzo nadmuchany balon:(
 
cześć Babeczki

dzisiaj pochmurny i deszczowy dzeń u mnie. :(

Rano posprzątałam troszkę porobiłam zakupy i po obiedzie wybrałam się z Kubą w odwiedziny do Babci.  Równo w połowie drogi spotkała nas straszna ulewa.  :p Całe szczęście, że akurat przechodziliśmy koło cukierni, więc było się gdzie schować. A przy okazji wpadło do brzucha dobre ciasteczko. ;D ;D

Niedawno właśnie wróciliśmy i od razu zaglądam co u Was Kobietki ;)

Marta dzisiaj chyba przerwa w zaprawianiu ;) Teść coś tam wczoraj wspominał, że ma jakiś nowy przepis na jakąś tam fasolkę z cebylką i czymś tam jeszcze, coś a'la leczo ale jak narazie nie widzę, żeby przytargał jakąś fasolinę czy coś w tym rodzaju, więc chyba dzisiaj będę miała luzik ;D ;D

I bardzo dobrze, bo coś mnie dzisiaj brzuch boli. Mam napięty jak stunę. Macica mi się nie stawia ale boli mnie jakoś tak dziwnie... chyba nie zacznę rodzić??????? dzisiaj by mi się nie chciało :p

Wogóle jakiś leniwy dzień dzisiaj....

Co się dzieje z naszymi koleżankami, które dawno się nie odzywały?? Blanus, Edit, Karolina,...

Kangurki jak tam Maluszek??
 
reklama
No z tym brzuchem to mam jazdę na maxsa dzisiaj, nawet miałam problem, żeby się do domu doczłapać. ::) A mały tak dziwnie się jakoś ułożył, że nie wiem co mnie tak uwiera pod biustem, nie mogę się zgiąć i muszę siedzieć wyprostowana jakbym kij połknęła. :mad: A w dole brzucha czuje taki tempy ból :(
 
Do góry