reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Ale mi się głupoty dziś śniły... ehh Niepotrzebnie tyle o tym wszystkim myślę...
Mój gamoń napisał do mnie jeszcze wczoraj koło 22, zdał relacje co robi i robił w wielkim mieście...

Nie wiem jak mam z nim rozmawiać po tym co usłyszałam...
Zresztą wątpię, żeby się dziś odezwał w ogóle, może dla świętego spokoju napisze smsa z dupy po prostu... ;/

Dzisiaj się umówiłam z koleżanką, jadę do niej na noc, więc się mogę wygadać.. O ile się odważę jej powiedzieć o wszystkim..
Nawet nie mam się z kim cieszyć z tego wszystkiego...

Miłego dnia dziewczyny!

Trzymajcie się...
 
reklama
Olaserak jestem z Tobą przechodziłąm to w pierwszej - szpital brak zainteresowania, brak leków, i tylko czekanie ale ja do siebie nie dopuszczałam złej myśli, krwawiłam chyba z miesiąc. Kup sobie dha albo chociaż olej lniany i odżywiaj sie zdrowo żeby dostarczyć organizmowi wszystkiego co może pomóc w regeneracji no i koniecznie leż wstawaj jak najmniej -zrób to dla dziecka! trzymam kciuki!
MałaMi głowa do góry będzie dobrze! to super wiadomość!
madzialena nie daj sie nie odpisuj albo pisz 1-2 słowa, unieś sie honorem niech sam zacznie rozumieć co zaszło!
 
hejcia!

milusia
zdrowiej szybko

olasec
trzymam za Was kciuki!

a ja dalej spiąca, niby się wyspałam normalnie, popracowałam ze 4 godziny i najchętniej poszłabym znów spać... dobrze, że młodszy się wczasuje u babci, zostaje mi tylko poogarniać zadania ze starszym, strasznie lecą z programem, spodziewałam się, ze bardziej ten program dostosują do 6 latków ehhh

miłego dnia!
 
madzialena_ czytałam wszystko co napisałaś tutaj o swoim facecie, i kurczę mam nadzieję że się opamięta i wróci z podkulonym ogonem prosząc o wybaczenie! Jeśli nie to bądź dzielna i nie daj się, masz maluszka dla którego musisz być silna! :) Trzymam kciuki!

Dzisiaj dostałam list od midwife (tak w ogóle, są tutaj też jakieś przyszłe mamy z UK?), pierwszą wizytę (bez usg) mam dopiero na 12go lutego, za to prywatnie jadę do polskiego ginekologa w Manchesterze 14go lutego, nie mogę się doczekać! Jeszcze 3 tygodnie. Przełożyłam z 1szego, bo możliwe że byłoby za wcześnie na serduszko, wypadałby jakiś 5 tydzień po zapłodnieniu.

A Wy dziewczyny, w którym tygodniu zobaczyłyście pikające serduszka? :)
 
Ostatnia edycja:
hej :) niedawno tzn w zeszłą niedzielę 2 testy pokazały 2 piekne kreseczki :-) radość ogromna ponieważ lecze sie na niedoczynność tarczycy i było to nie planowane :-D:-D we wtorek na wizycie u gina niestety nic nie było widac :( powiedział że może byc jeszcze za wczesnie... to był 32dc. wczoraj otrzymałam wyniki beta hcg i wyszedł 5tc i teraz we wtorek ponownie wizyta u gina i bedziemy szukać fasolki mam nadzieję ze będzie ok tak się tym wszystkim przejmuję...
 
pysia beta wyszła 1955 i wg norm laboratorium 5tc na razie zrobiłam raz ale dla pewnosci powtórze jutro rano :) zeby zobaczyc jak rośnie :-) gin kazał mi zrobic to badanaie żeby wiedzieć czy aby na pewno ma czego szukac bo 3 testy go chyba haha jakos nie przekonały brak @ tez
 
reklama
Do góry