reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy w UK

reklama
Dziewczyny, Mczy Mozliwe Jest Wyczycie Ruchow W 13 Tygodniu??????????????????????????????????


Chyba Poczulam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Maadgaa, a to Twój pierwszy okruszek?????
Ja jestem w 14 tyg i już czuję. Teoretycznie ruchywy powinno się czuć ok 16tc, ale teoria to jedno, biologia to drugie!!!
Słuchaj, mam nadzieję, że to okruszek do Ciebie puka, gratulacje!
 
Magdaa gratuluje! I dobrych wiesci po usg i ruchow malenstwa :-):-) Teraz mamy ten sam termin !!!:-D

Isunia sprawa domku nabiera rozpedu - w koncu :wściekła/y:! Dzisiaj agentka bedzie rozmawiac z landloredm - oby wszystko bylo ok:-( Juz nie moge doczekac sie przeprowadzki :tak::-D

Pozdrawiam !!!!!!!!!!!!!!
 
hej wyspiarki
fajnie ze czujecie juz ruchy ... marze juz o tym .. kopniak z rana i od razu wiadomo ze wszytko ok :-D:-D:-D pamietam z niuska jak sie rozpychala w brzuszku, jak fajnie nozke przekrecala z jednej strony brzuszka na druga - prawie mozna bylo liczyc paluszki - cudne uczucie ktr do niczego nie mozna porownac - ech ciaza to cudny okres

fiolet fajnie ze mieszkanko tuz tuz ... trzymam kciuki :tak::tak::tak: tylko pamietaj nic nie dzwigaj w czasie przeprowadzki i nie przemeczaj sie - sam stresik przeprowadzkowy wystarczy ;-)
 
Witam wieczorkiem :-)
Ale nuudyyyyyyyyyyyy :oo2: A tu jeszcze dwie godziny i dopiero do domku... :-(
Maagdaa mieszkam sobie w Chester - tuz przy granicy z Walia. A ty? Jak na razie reszta wyspiarek za daleko mieszka zeby wpasc na kawke :-p
Sprawa mieszkania zalatwiona - no prawie, bo umowe podpiszemy w przyszlym tygodniu. Przeprowadzka planowana tak gdzies na 17 marca wiec pewnie bedzie mi ciezej pojawiac sie na forum - ale zawsze jest jeszcze pracka ;-) Isunia nie zamierzam sie zbytnio przemeczac - zreszta mezulek nie pozwala :sorry2: Dobrze chociaz ze nie krzyczy ze mam torebke za ciezka :-D A tyle w niej szpargalow :zawstydzona/y::-D Mam zamiar zajac sie strona dekoracyjna - on bedzie kursowal miedzy domami a ja bede ustawiac na swoim miejscu:tak: Juz sie nie moge doczekac:happy2: Uwielbiam przeprowadzki:sorry2:

Pozdrawiam dziewuszki :-)
 
fiolet to super ... maz dobrze gada :tak: moj stwierdzil w czasie przeprowadzki ze woli kilka wieczorow pozniej pojsc troszke spac niz potem w szpitalu cala noc przesiedziec ... i powiem ci ze mial racje :tak::tak::tak:

a wiecie ze ja dostalam dzis zaproszenie do szkoly rodzenia :tak::tak::tak: juz na 18 marca i chyba pojde a co ?? :-D
 
Hej dziewczyny

Taka jestem szczesliwa, wczoraj mialam pierwsze USG i to niesamowite zobaczyc dzidzie na ekranie i nawet do nas pomachala. Z terminem nic sie nie zmienilo nadal jest 10 wrzesnia. Ma 8,7cm i serduszko jak dzwoneczek. Niestety pani tak manewrowala USG abysmy nie mogli wypatrzec czy to fasolek czy fasolka :-) Moze nastepnym razem.. Kolejne tym razem szczegolowe USG bede miala w 22 tygodniu i jak wszystko bedzie dobrze to tyle ogladania. Wczoraj pani doktor powiedziala, ze bede rodzic przez cesarke, wiec zabieram sie do czytania, zebym wiedziala co mnie czeka.

Zalaczam fotke naszej kruszynki.

scan.jpg
 
reklama
Do góry