reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Jejku jaka zla jestem. Czytam Was dzisiaj ale nie mialam kiedy napisać.

Jasio śliczny. Taki zadowolony :)

Życiowa komplecik mega. Moj maz az japke otworztl ze takie rzeczy robisz. Tez chce jak poznam płeć wiec sie wpisuje w kolejce.

Leeleeth wypoczywaj duzo.

Dorcia spokojnie :* :*

Dalej nie odpisze bo nie pamietam. A nie mam sily wracać.
 
reklama
Marysia weszlam na strych u tesciowej, bo tam u nich mamy rzeczy i juz bylo ze mam nie wchodzić bo spadne. Ale to jest nic w porównaniu do tego ze moja teściowa kupila w lumpku 5 pajacy i zachwycala sie jakie one piekne i slodkie. A są paskudne i sprane. Nie moglam tego wytrzymac i wywalilam takie co kiedys odkupilam tanio i powiedziałam ze dosyc tych uzywek mamy i trzeba kupic teraz nowe na wyjście. To moje pierwsze dziecko i nie chce zeby chodziło w spranych lumpach. No zla jestem taka. Ciotka z Niemiec tez przywiezie a juz tez tych szmat nazwozila kiedys. W ogóle juz kazdy wie co jest dla mnie lepsze. Ze bluzeczek dla dziecka malo itd, no trafia mnie juz. Jedynie moja Mama w Anglii ladne nowe kupuje i tez jest zdania ze mozna używki ale nie szmaty.
 
No sa jakieś granice jeszcze pojechaliśmy zawieść ciotce mojego nowy tv i ta tez zeby sie budowac obok teściów to Wiolka tzn moja teściowa będzie miala dziecko na miejscu. No ja zwariuje. Ubolewalam ze mamy maly kontakt z rodziną bo człowiek zalatany ale po 1 dniu intensywnych odwiedzin mam dosyc.
 
reklama
Aaa brzuch mialam wstawic. Dzisiejszy :)
 

Załączniki

  • sketch-1489086675740.png
    sketch-1489086675740.png
    162,6 KB · Wyświetleń: 46
Do góry