reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Chwalimy się :-)
1499191140-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale tu produkcja dzisiaj :) dawno tak tu nie było, a ja dziś po szkole rodzenia padnięta byłam ponad 4 h wykładu, z ginekolog fajnie było ale taka gaduła. Zwróciła uwagę że często brzuch dotykam a się nie powinno niby, no ale jak ktoś dupalka mi wypina to jak jej nie dotykać. Tym bardziej że w domu mało aktywna, towarzyska kobietka z niej będzie. W sumie to myślałam że tylko przy zagrożonych ciążach nie można dotykac.
 
Aaa paraplu super!!! Pierwsze nasze bliźniaki!!! [emoji8][emoji8][emoji8] Gratulacje [emoji8]

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ooo matko 115 nowych postów, weszłam na luzie że chwilę mi zajmie przeczytanie a siedziałam i siedziałam [emoji6]

Co do roczku to u nas w restauracji, na ok 20-23 osoby. W mieszkaniu nie mam warunków a u nas tak się robi roczki. Kolejne urodziny już Filipa mamy w domu tylko dla dziadków i chrzestnych.

India mieliśmy identyczny jeździk jaki link wstawiła Nadziejka dla Filipa. I powiem taki, solidny jest, te boki bardzo pomocne jak dziecko się jeszcze kiwa. Filip dostał na roczek, długo sam nie jeździł bo to auto jest dość szerokie a Fifi krótkonogi i długo nie mógł dosięgnąć. A jak już dosięgał, to miał inne auta też i w sumie za bardzo go nie wykorzystał. Stoi i pewnie będzie też dla Amelki. Mój brat kiedyś (18lat temu [emoji6]) miał coś podobnego jak Kulcia wstawiła i on na nim zapieprzal w te i spowrotem po całym domu. Ale on chyba jest węższy.

Co do chodzika. Wiem że wszędzie piszą że szkodzi. Ale mój brat jeździł, moje kuzynostwo, mój Filip i wszystko ok. Wiadomo że nie siedział w nim po 2-3h ale zawsze trochę czasu sobie zajął. Mi się wydaje że jeśli maluch ma wszystko ok z bioderkami i układem nóg od urodzenia to chodzik już tego nie popsuję. Ale mogę się mylić [emoji3]

Amelka od kilku dni ma kiepskie noce, obstawiam ząbki. Ale ma też cała pupę obsypana niewiem czym [emoji17] lekarka niby mówiła że to nie jest bostonka ale nieciekawie to wygląda... Kazała tylko octeniseptem i kremem z cynkiem smarować. Będę musiała chyba iść jeszcze raz do lekarza.

Uff sorki [emoji6]

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Paraplu i co mąż na wiadomość?? Jaa ale się cieszę[emoji3] zawsze marzyłam o bliźniakach [emoji16]

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry :)

Paraplu nie napisała co mąż na to, pewnie sama poszła ochłonąć po takich wyrażeniach.

Dziewczyna proszę mnie oświecić jak wygląda tzn jak się nazywa to magiczne mydełko z rossmana o którym kiedyś pisaliście do odplamiania?

Jeszcze dwie pralki mnie czekają z rzeczami Wiki. Kocyki i białe ubranka.
 
reklama
Dr Beckman wiki :)

Viola może popsuć :) dorywcza można zapytać :) biodra się cały czas rozwijają i kształtują, poza tym to chodzi również o kręgosłup, taka pozycja wymuszenia nienaturalne wyprost kręgosłupa, tak jak w przypadku nosidełka przodem do świata .

Viola przy zębach odparzenia się zdarzają może to?

Pięknie Ada stoi :) Magda tez :)

Wiki wcześnie wstajesz! Śpij póki się da bo potem powieki na zapałki.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry