reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
Tak 5 tysięcy ;) z tym , że sukienkę i garnitur dostaliśmy od znajomej :) ona ma pracownie.


Ola tak czytałam. To tak jak dawać dziecku które jest zdrowe leki. Marketing i tyle. :)

Igi [emoji173]32 tc
 
Kulcia ja kupilam kiecke i lezy. Jestem taka zla, kasa w bloto. Babcia placila , ale to zamiast dac na wesele. Przybranie kosciola, ksiedza, obraczki, fotograf , zaproszenia sami placilismy. Ja pracowalam, Pawel tez i stac nas bylo. Pierscionek tez Pawel za swoje kupil i bizuterie tez za swoje kupowalam plus makijaz, fryzjer.

Ale za 16 lat chce odnownienie przysiegi:)

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No ja nie wierząca wiec my tylko urzędowy wiec z bani księdze i inne :)

Ej dziewczyny pękła mi żyła na palcu. Siedzę i nagle czuje bol patrze a tam palec spuchl i widzę ta zyle rozlana. Boli to.

Igi [emoji173]32 tc
 
Kasia a nie podoba Ci się coś w stylu na plaży czy coś? :)
Teraz biorą ślub lecą za granice na podróż poślubna:)
Kulcia ciasto może i bym zjadła właśnie takie na zimno albo drozdzowe ale odkad jestem w ciąży nie jem słodkiego bo nie chce mi się
A ja jem zupkę kalafiorowa a na jutro sobie kalafior zakupilam :)
 
A ja jestem bardzo wierząca:)chociaż nie jestem w kazda niedziele w kościele jak te stare zrzedy porostu wierze
Ale w kwestii polityki i religii sie nie dyskutuje:)
Ja nie lubię tych tematów bo zaraz się denerwuje:D
 
Ja mam chrzest o komunie. Później miałam problem z księdzem który usiłował różnych rzeczy wobec mnie. Wysłali go na misję haha poza tym kościół kradnie. Nie mam nic do wierzenia w boga ale nie cierpię kościoła.

Igi [emoji173]32 tc
 
reklama
Ja mam chrzest o komunie. Później miałam problem z księdzem który usiłował różnych rzeczy wobec mnie. Wysłali go na misję haha poza tym kościół kradnie. Nie mam nic do wierzenia w boga ale nie cierpię kościoła.

Igi [emoji173]32 tc
Oj uwazam podobnie, wierze ze Bóg jest wszedzie i nie przepadam za spowiedzia.
A co do palca to tam po prostu pekla zyla???

Ola ja to jestem starej daty, kosciol itp ewentualnie na swiezym powietrzu nad pieknym stawem

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry