reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

No to tak racja ja tez w kościół nie bardzo i moj tez bo widzę co się dzieje
Ale w w Boga bardzo.

Jedynym księdzem któremu bym zaufala to Jan Paweł II kocham go bardzo mimo ze nie mialam okazji go poznać
Malo jest księży z powolania
Ja zadko jestem w kościele ale za swoją religią zawsze stane
Później bede musiała częściej chodzić z bobasem
Tak ostatnio myslalam ze jak się przeprowadzimy do Dzierżoniowa to kościół mam blisko bede chodzić modlić się za zdrówko dzidzi:)
Msza dla dzieci osobno tez jest:)
Bo u mamy ponad kilosa to się nie chce jeszcze takie dziadostwo tutaj
Co chwile inny ksiadz kradna piją
Jeden hazardzista drugi prawko zabrane teraz jakiś nowy jest niby lepszy juz chwala go.
Po koledzie odrazu nowe auto tamci
Jeszcze potrafili Ci kiedyś wywiesic kto nie dal ma kościół z nazwisk a wystarczająco dostają. .




.
 
reklama
No zyla właśnie. Dziwna sprawa .

Ja miałam kilka spin generalnie z kościołem wiec nie mam zamiaru nic z nimi mieć wspólnego.



Igi [emoji173]32 tc
 
1466280319-1d1mld.jpeg


Nie mam żylaków na nogach . A to już mnie nie boli ale jak położę płasko rękę na stole na przykład to czuje jakbym miała poduszke pod skórą. Takie dość ohydne uczucie :)

Igi [emoji173]32 tc
 
reklama
Do góry