reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko co nam się przyda do szpitala itp :)

reklama
Moje maleństwo możesz już teraz spakować sobie torbę do szpitala,a jak nadejdzie już moment rozpoczęcia się porodu to tylko chwycisz w rękę i wychodzisz z domku. Pamiętaj nie znasz dnia,ani godziny:tak:
 
No czyli taka podrózna bo mnie mój T gledzi ze powinnam sie w taką na ramie zmiescic bo nie wyjeżdzam na wakacje...
 
Moje maleństwo 2-3 tygodnie przed porodem bylo by najlepiej. ;) tylko 5 % dzieci rodzi sie w wyznaczonym terminie. ;)
umi2 ja wlasnie spakowalam sie w podobną torbe i moim zdaniem calkowicie wystarcza . Tylko że ja nie biore ubranek do szpitala bo u nas nie mozna. :dry: tylko na wyjscie ze szpitala trzeba wziasc.
 
Maagda_ No mnie by taka torba wystarczyła co w linku ale nie taka na ramie bo nic tam nie zmieszcze tylko recznik chyba i pare majtek conajwyzej....
 
z doswiatczenia wiem ze bedzie wam mamusie potrzebne:dla mamy:reczniki przybory higieniczne(plyn do higieny intymnej mydlo szampon itp) minimum2 piżamki majtki poporodowe wkladki(podpaski )poporodowe klapki pod prysznic papcie:)wkladki laktacyjne bepanten(na sutki bo na poczatku koszmarnie bola itp;( )biustonosz najlepiej taki do karmienia wygodny woda mineralna szczegulnie przy porodzie aha jesli to porun naturalny to podkoszulek bawelniany do porodu bo szkoda piżamke pobrudzic a wnim wygodniej :tak::)dokumenty karta przebiegu ciaży grupa krwi itp:)chyba tyle;-)dla dzidzi pampersy husteczki najlepiej zeby byly takie same jak bedziecie używać w domu bo inaczaj moga uczulic dzidzie wiem cos o tym z doswiadczenia ,oliwka niekture szpitale maja ubranka ale lepiej miec swoje a wiec czapeczki po kapieli 3,kaftaniki 3 i spioszki 3 i rekawiczki zaklada sie po wysmarowaniu mascia (atalan)hehhe:szok:ahe cos do pupy jakis kremik ja mialam lindoderm plus noi Atalan na raczki wiecej nie pamietam :)zycze wszystkim szczesliwego i szybkiego porodu;-)
 
reklama
Umi w torbę na ramię z całą pewnością się nie zmieścisz.Nie jedziesz na wycieczkę,ale spróbuj w taką torbę spakować 2 ręczniki kąpielowe,szlafrok i ze 3 piżamy.Nie mówiąc już o reszcie;-)

Agnieszka ja uważam,że lepiej używać dla dziecka szpitalnych ubranek,bo po pierwsze jak nie ma się dziecka przy sobie,a pielęgniarki przebierają dziecko to swoich ciuszków już się nie odzyska.Poza tym lepiej nie przynosić do domu szpitalnych zarazek.
 
Do góry