reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wypłata zaległego urlopu po zakończeniu umowy na czas określony

czekolada1406

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Marzec 2013
Postów
209
Miasto
Wieliczka
Witam. Posiadałam umowę do końca grudnia 2012 roku, okazało się że jestem w ciąży więc przedłużono mi umowę do czasu rozwiązania tj. ok.26 kwiecień 2013r. Na zwolnieniu L4 jestem od października/listopada 2012. Do końca roku z tego co pamiętam zostały mi do wykorzystania 3-4 dni urlopu. Czy z racji tego że byłam na L4 ostatnie 2 miesiące te dni mi nie przysługują? Jeśli przysługują to co się z nimi dzieje po urodzeniu dziecka skoro umowa wygasa?
I czy mimo że jestem na L4 do czasu porodu ale jestem zatrudniona, przysługują mi jakieś dni urlopu na nowy rok?
 
reklama
Posiadałam umowę do końca grudnia 2012 roku, okazało się że jestem w ciąży więc przedłużono mi umowę do czasu rozwiązania tj. ok.26 kwiecień 2013r. Na zwolnieniu L4 jestem od października/listopada 2012. Do końca roku z tego co pamiętam zostały mi do wykorzystania 3-4 dni urlopu. Czy z racji tego że byłam na L4 ostatnie 2 miesiące te dni mi nie przysługują?
Przysługują.
Jeśli przysługują to co się z nimi dzieje po urodzeniu dziecka skoro umowa wygasa?
Jeśli nie będzie Pani mogła wykorzystac urlopu zostanie Pani wypłacony ekwiwalent urlopowy.

I czy mimo że jestem na L4 do czasu porodu ale jestem zatrudniona, przysługują mi jakieś dni urlopu na nowy rok?
Tak. Proporcjonalnie do czasu zatrudnienia tj 4/12 wymiaru za rok 2013.
 
Do góry