reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla maluszka , torba do szpitala

a ja jeszcze torby nie kupilam nawet :-D
u mnie w szpitalu jest taka duchota, ze nie biore szlafroka, po oddziale tez sie nie bede spacerowac wiwec nie bedzie mi potrzebny, za to wiem, ze na stowe koszule to kupie na ramiaczka bez rekawa, bo poce sie jak swinia
 
reklama
mandrzejczuk - u nas w szpitalach dają koszule więc nie kupuję, ale jak same położne mówią, są one dość przykrótkie dlatego lepiej mieć też szlafrok. Ale jeśli będziesz miała swoją koszulę to sobie ją dobierzesz żeby ci była dobra.
 
Jak byłam na izbie przyjęć, to przyjęto kilka babeczek do porodu. Każda miała po 2 duże torby, w tym jedną sporą na kółkach, a ja planowałam taką podręczną dla siebie i się zastanawiałam jak się zmieszczę :-D więc trochę odetchnęłam, ale i tak dalej za pakowanie się nie wzięłam.
 
A ja jeszcze nic nie mam do szpitala :-) W przyszłym tygodniu chcę zamówić z allegro dużą paczkę-w której są m.in. koszule do karmienia,staniki, majtki,wkładki oraz pierdółki kosmetyczne dla maluszka i pieluchy.
 
dziewczyny czy zaczelyscie sie moze juz pakowac do szpitala ? bo ja wlasnie dzis sie do tego zabralam i ciekawa jestem czy Wam tez wyszla wielgasna torba, normalnie jak na 2-tygodniowy wyjazd :szok:
 
no wlasnie ja juz jestem niecale 4 tyg przed terminem i dzis stwierdzilam ze to najwyzszy czas spakowac sie ;-)
 
dziewczyny czy zaczelyscie sie moze juz pakowac do szpitala ? bo ja wlasnie dzis sie do tego zabralam i ciekawa jestem czy Wam tez wyszla wielgasna torba, normalnie jak na 2-tygodniowy wyjazd :szok:
Ja się spakowałam i wyszły mi 2 małe torby no ale co się dziwić sam rożek zajmuje pół torby kocyk to samo i jeszcze mój szlafrok też duży jest. Ale jak byłam w szpitalu to widziałam że laski mają torby takie duże po brzegi zapakowane dosłownie jak na 2 tygodniowy urlop więc chyba jest OK.
 
reklama
Ja już się spakowałam wstępnie jak byłam chora, bo miałam stracha, że coś się może zacząć dziać:) Oczywiście nie ma tam jeszcze wszystkiego, tylko najbardziej podstawowe rzeczy, ale już stwierdziłam, że koniecznie muszę się przepakować do większej torby, bo jak zacznę takie prawdziwe pakowanie, to już tam nic nie wcisnę:) Gadałam z kumpelą, która rodziła w ubiegłym roku jesienią - pojechała na porodówkę z dwiema torbami:)
 
Do góry