reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych maluszków

czapeczki boskie. Załuje że ja nic nie mogę kupić bo mamy jeszcze trochę spadkowych.

a tak z innej beczki wasze maleństwa siedzą już w spacerówkach?
 
reklama
U nas spacerówke rozkłada się na 3 sposoby. Jak Maja zaśnie to kładę ją na płasko, a tak normalnie to ma na drugiej pozycji. ta trzecia to już tak typowo siedząca.
 
Kurcze a ja dziś przymierzyłam Oldze płaszczyk, który nabyłam jakieś 2 tyg. temu i masakra nie mieści mi już się :no::no::no:za tydzień chrzest i zostajemy bez płaszczyka i teraz nie dość, że i sukienkię + dodatki na przebranie w domu to jeszcze wdzianko jakieś muszę na szybciku szukać :szok::baffled:dziś pojjedziemy do prababci po sukienki te ręcznie robione mam nadzieję, że chociaz one będą "cacy" bo jak nie to zostajemy praktycznie bez niczego :szok:

Z Szymkiem mam tak samo, dlatego dopiero teraz rozglądam się za czymś na wesele dla niego. Wprawdzie kupiłam mu wczesniej elegancki kompleci, ale tak jak piszesz- po 2tyg przymierzam i za mały...

a tak z innej beczki wasze maleństwa siedzą już w spacerówkach?

Szymon siedzi. Jak próbuję go położyć to sam wstaje i siedzi.

Dziewczyny czapeczki urocze, ale chyba największa jest w tym zasługa modelek:-)

Ja później też się pochwalę nowymi nabytkami, a co:-p

Aaaa... kupiliśmy małemu prezent na zajączka:-) Zgadnijcie co... Dzbanuszek na klocuszek:-D jest rewelacyjny:tak:
 
A to nasze nowe nabytki:-)
Na modelu Szymku nowa czapeczka i kurteczka od cioci ;-)
 

Załączniki

  • DSCF1453-1..JPG
    DSCF1453-1..JPG
    20,5 KB · Wyświetleń: 49
  • DSCF1468-1..JPG
    DSCF1468-1..JPG
    17,4 KB · Wyświetleń: 50
  • DSCF1461-1..JPG
    DSCF1461-1..JPG
    23,6 KB · Wyświetleń: 50
  • DSCF1460-1..JPG
    DSCF1460-1..JPG
    32,2 KB · Wyświetleń: 47
  • DSCF1458-2..JPG
    DSCF1458-2..JPG
    22,3 KB · Wyświetleń: 49
  • DSCF1455-1..JPG
    DSCF1455-1..JPG
    27,3 KB · Wyświetleń: 51
  • DSCF1450-1..JPG
    DSCF1450-1..JPG
    22,4 KB · Wyświetleń: 46
  • DSCF1464-1..JPG
    DSCF1464-1..JPG
    21,1 KB · Wyświetleń: 49
  • DSCF1437..jpg
    DSCF1437..jpg
    34,5 KB · Wyświetleń: 57
  • DSCF1389-1..JPG
    DSCF1389-1..JPG
    27,8 KB · Wyświetleń: 52
reklama
kupiłyśmy wczoraj takie same okularki:)

Cciałabym kupić jakiś koc do wózka na wiosnę i jesień - do tej pory był śpiwór tylko. Przydałby się już większy kocyk taki 135 /100 .
Myślałam o drewexie
PLED kocyk 135x100 Drewex miś hippo lew NOWE WZOR (973266996) - Aukcje internetowe Allegro

Ale nie widziałam w rzeczywistości jak wygląda?

A może polecicie coś innego co można na allegro kupić?:)

ma być milutki cieplutki, trochę większy niż taki "dzidziusiowy" kocyk i do tego śliczny;P
 
Do góry