reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych Maluszków

reklama
Ja to dostałam 3 torby ubranek od tak od znajomej bo stwierdziła że mi się przydadzą i faktycznie :) Ale i tak pewnie coś jeszcze dokupię z ubranek. A mam do was pytanko ile taki maluszek w 1 miesiącu zużyje pieluszek?? Bo później to wiem bo sie zajmowałam. Tylko tak na początek mnie interesuje. A wózek tez kupimy używany jakiejś lepszej firmy albo nowy espiro Atlantic bo jest super a nie ma wygórowanej ceny:) A tak to i tak będę dopiero kupować po 14 tyg.
Moja przy jednej zmianie pieluchy potrafiła zurzyć 6 pieluch ledwie założyliśmy jeszcze nie zapieliśmy i już kupa leciała. Trzeba było uważać tata raz prawie z kupsztala w oko dostał:szok::-D Trzeba liczyć że co karmienie to kupa jeżeli dziecko jest na cycu, na butelce jest dużo mniej kup.

Co do wyprawki ja czekam na płeć mam dużo po Nadii uniwersalnych ciuszków na ten pierwszy etap kiedy jeszcze nie wiedziałam że dziewczynka. Tym razem planuję nie przesadzać z Nadią tyle wszystkiego nakupiłam że mogłam spokojnie czekac aż mi się automat cały zapełni bo i tak starczało mi. Teraz nie szaleję. Musimy kupić wanienkę (mieliśmy pożyczona) ale tych durnych gąbek do położenia w wanience już na pewno nie kupię to tylko gnije bo nie zdąrzy wyschnąć między kąpielami. Wózek spacerówkę bliźniaczą od urodzenia. I mate edukacyjną ale to już wiem że może spokojnie do 3 miesiąca poczekać bo wcześniej dzidziuś ma to gdzieś. Gondole mam do starego wózka a Nadia pewnie i tak więcej będzie latem na rowerze jeździć. No i łóżeczko. Kompletnie zapomniałam lezaczek bujaczek dokładnie taki musze kupic http://www.google.pl/imgres?q=leżac...44&start=10&ndsp=15&ved=1t:429,r:19,s:0,i:125 wtedy uratowal nam zycie a był pozyczony nie wyobrazam sobie egzystencji bez tego. Za to hustawki nie kupuje (tez mielismy pozyczona) Nadia sie zaczynała drzec jak tylko ja wkładalismy do niej http://www.google.pl/imgres?q=huśta...w=122&start=0&ndsp=12&ved=1t:429,r:2,s:0,i:74 no ale znajoma była zadowolona wiec to zalezy od dziecka.
 
Ostatnia edycja:
Odpowiedz co do wózka espiro o sie nie składa jak taka zwykła spacerówka "laska" tylko tak na płasko. Moja szefowa mieści go do bagażnika małej alfy. Espiro producent wózków i fotelików samochodowych dla dzieci - Produkty - Wózki głębokie - ATLANTIC tu jest zdięcie jak wygląda złożony. Dzisiaj mi nawet szefowa zaproponowała że mi go odsprzeda za 500 zł. Więc jak będzie wszystko ok to go będę mieć a jest w stanie idealnym w końcu o niego dbam;P A tak to wyprawkę będę kompletować po 13-14 tygodniu.
To tych pieluch to faktycznie pójdzie multum.
 
ja po mojej Hani nie mam absolutnie nic
miałam piękne ubranka, wszystkie nowe, 80% z USA, ale wszystko na bieżąco sprzedawałam.
nie miałam gdzie tego trzymać, poza tym, do niedawna chciałam by Hania była jedynaczką
teraz będzie znów moc radości na zakupach ;)
wiem już na 100%, że chcę wózek X-LANDER
i na bank wszystko będzie nowe:-D
 
Poprawiłam sobie nastrój i kupiłam dla maluszka półśpioszki :-) do tego dostałam gratis ;D
 

Załączniki

  • IMG438.jpg
    IMG438.jpg
    11,4 KB · Wyświetleń: 54
Pyśka cudne, a te buciki malutkie- przesłodkie! A co tam, mnie dzisiaj wkurzają w pracy, to też sobie poprawie nastrój i coś kupie maluszkowi:)
 
ja mam parkę i jakbym wiedziała że jeszcze jedno będę mieć bo wszystkie ciuszki mam tylko parę syna wydałam tych bardziej wytarganych, a ładniejsze zostawiłam.

co do wózka to oddałam 2 mce temu i łóżeczko, gdybym wiedziała, że zaciąże to bym się nie pozbywała, a tak trzeba nowe kupić.
 
Ja narazie nie kupuje nic poczekam do 14 tygodnia choć mnie korci.Ja chciałąbym wózwek atlantic tak mi sie podoba.
 
reklama
Dziewczyny, a powiedzcie mi co sądzicie o wózku Tako Jumper ?
Bo model bardzo mi się podoba, jednak głównie o funkcjonalność chodzi ;-)
Z tego co czytałam na forum głównym to kota-behemota jest jego posiadaczką, więc byłabym wdzięczna za opinie jak sprawdza się w warunkach letnich i takich względach praktycznych jak składanie itd.
 
Do góry