reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka / Zakupowe szaleństwa ;-)

reklama
Dziewczyny ile kosztuje taki zwykły przewijak na łóżeczko? Jednak stwierdziłam, że mi się przyda i zastanawiam się czy warto kupić na allegro, czy lepiej pojechać do sklepu?
Znalazłam taki:
PRZEWIJAK USZTYWNIANY SAFARI MIŚ ŻYRAFKA HIT!!! (2578448051) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Z kosztami przesyłki wyjdzie 49 zł. Nie oglądałam wcześniej w sklepie i nie wiem w ogółe jakie są ceny. Warto kupić?
u mnie w sklepie dziecięcym były chyba po 54 zl wiec mała różnica jak kupujesz tylko to

Tygrysek bardzo fajny zestawik i cena dobra:tak:
 
Ostatnia edycja:
anmika - taki zwykły przewijak od 40 - 50 PLN w sklepie jakoś jak sprawdzałam.
Tygrysek - super zakupy.

A ja czekam na kuriera z pieluszkami flanelowymi i wypełnieniem do pościeli, chciałabym łóżeczko powoli przygotować.
 
Dziewczyny ile kosztuje taki zwykły przewijak na łóżeczko? Jednak stwierdziłam, że mi się przyda i zastanawiam się czy warto kupić na allegro, czy lepiej pojechać do sklepu?
Znalazłam taki:
PRZEWIJAK USZTYWNIANY SAFARI MIŚ ŻYRAFKA HIT!!! (2578448051) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Z kosztami przesyłki wyjdzie 49 zł. Nie oglądałam wcześniej w sklepie i nie wiem w ogółe jakie są ceny. Warto kupić?

Ja swój w sklepie kupiłam za 60 zł i mniej więcej z tego co się rozglądałam to ceny były od 55 (mniejszy) do 60 (większy) więc według mnie warto, ale tak jak napisałam takie ceny są tu u mnie;-)


Tygrysku- Super ciuszki:-) :-)
 
Tygrysek fajny zestawik !!! a Agatkowe ubranka wystawiłas na allegro?? wklej linka moze ktoras z naszych mamuś bedzie zainteresowana bo pamietam ze mialas taaaakie piekniusie te ciuszki disneyowe !
a tu czapa ktora zrobiła dla nas forumka :) ,ogladalam kiedys tu jakies ogloszenia i emek zobaczyl taka czape i powiedzial ze musimy taka miec wiec Jola nam takowa zrobiła , dla Małego elmo a dla kolezanki cory piesek :) https://www.babyboom.pl/forum/sprze...-na-zamowienie-4-pory-roku-38689/index33.html (nie wiedzialam jak wkleic same fotki wiec wrzucam calego linka na samym dole :)
 
Tygrysek spamujesz.... możesz wkleić linka do wątku z BB o sprzedaży , ale nie do allegro...byłaś moderatorem powinnaś znać zasady i regulamin - jeżeli sprzedajesz coś i wklejasz linka spamujesz - jeżeli cos kupujesz i wklejasz linka nie spamujesz. Wszystkie posty sprzedarzy przez użytkowników BB są usuwane bez wyjatkow.


Maja śliczne:):) szkoda, że dla chłopców nic takiego nie robią :p

Anmika przeiwjak rewelacja:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry