reklama

Wyprawka / Zakupowe szaleństwa ;-)

Temat na forum 'Archiwum wrzesień 2012' rozpoczęty przez Lotka, 28 Grudzień 2011.

1. Lotka

Lotka Moderator

Zakladam nowy temat.
    Tu można pisać o zakupowych szaleństwach...
    Co ciekawego kupujemy sobie i naszym Maluchom :-)
    A także wszelkie pytania/porady odnośnie zakupów.
    Zapraszam!

2. Bunny86

Bunny86 mama Patryka i Dominika

3. reklama
  4. Lotka

Lotka Moderator

Tomi ma to zielone krzesełko i stolik "imitacja brzozy" ale w sumie to wybieralismy tak, żeby pazowało do jego pokoju :-)
    Chociaz znam ludzi, co by brali tylko niebieski, bo innego dla chłopca to nie :-)

5. Marta 8217

Marta 8217 Zaciekawiona BB

Mi podoba się biały i orzech :) Chyba trochę jednak to zależy od tego jaki masz wystrój w domu.

6. Bubuś

Bubuś Fanka BB :)

Mnie się podobają neutralne kolory, ale zastanowiłabym się czy nie lepszy będzie stolik okrągły. Brak kantów to zaleta ;-)

7. cyniczna

cyniczna Fanka BB :)

Wczoraj na wyprzedażach kupiłam córce w TAKO spodnie, tunikę, golfik z narzutką... A wiecie, że vat na dziecięce rzeczy idzie do góry? Z 8 bodajże % na 23%???

Załączniki:

Ostatnia edycja: 29 Grudzień 2011
  8. Lotka

Lotka Moderator

super ten zestaw :-)
    a ten wzrost vat-u tylko na ubranka dla dzieci do roku. na te starsze juz dawno jest ten wyzszy vat :-(

9. cyniczna

cyniczna Fanka BB :)

Tak, tak, na niemowlęce ubranka:tak: (mea culpa, nie sprecyzowałam:zawstydzona/y::-D).

10. reklama
  11. madelaine&pascal

madelaine&pascal Fanka BB :)

Na niemowlęce ubranka i akcesoria co gorsza!!

12. karo_lina

karo_lina Zaangażowana w BB

masakra,zawsze coś mądrego wymyślą:angry:
    Nie będę szaleć tak z zakupami, wszystkie ciuszki po synku czekają w kartonach na młodszą pociechę, no chyba że będzie dziewczynka to trzeba będzie co nieco "dziewczęcego" dokupić. Pozatym wszystko już mamy i z wyprawką nie będzie aż tak źle.

Poleć forum