reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka / Zakupowe szaleństwa ;-)

Lotka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
9 Kwiecień 2009
Postów
3 930
Zakladam nowy temat.
Tu można pisać o zakupowych szaleństwach...
Co ciekawego kupujemy sobie i naszym Maluchom :-)
A także wszelkie pytania/porady odnośnie zakupów.
Zapraszam!
 
reklama
Tomi ma to zielone krzesełko i stolik "imitacja brzozy" ale w sumie to wybieralismy tak, żeby pazowało do jego pokoju :-)
Chociaz znam ludzi, co by brali tylko niebieski, bo innego dla chłopca to nie :-)
 
Mnie się podobają neutralne kolory, ale zastanowiłabym się czy nie lepszy będzie stolik okrągły. Brak kantów to zaleta ;-)
 
Wczoraj na wyprzedażach kupiłam córce w TAKO spodnie, tunikę, golfik z narzutką... A wiecie, że vat na dziecięce rzeczy idzie do góry? Z 8 bodajże % na 23%???
 

Załączniki

  • polowanie.jpg
    polowanie.jpg
    45,9 KB · Wyświetleń: 191
Ostatnia edycja:
Wczoraj na wyprzedażach kupiłam córce w TAKO spodnie, tunikę, golfik z narzutką... A wiecie, że vat na dziecięce rzeczy idzie do góry? Z 8 bodajże % na 23%???
super ten zestaw :-)
a ten wzrost vat-u tylko na ubranka dla dzieci do roku. na te starsze juz dawno jest ten wyzszy vat :-(
 
reklama
super ten zestaw :-)
a ten wzrost vat-u tylko na ubranka dla dzieci do roku. na te starsze juz dawno jest ten wyzszy vat :-(

masakra,zawsze coś mądrego wymyślą:angry:
Nie będę szaleć tak z zakupami, wszystkie ciuszki po synku czekają w kartonach na młodszą pociechę, no chyba że będzie dziewczynka to trzeba będzie co nieco "dziewczęcego" dokupić. Pozatym wszystko już mamy i z wyprawką nie będzie aż tak źle.
 
Do góry