reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki,prezenty Dla Naszych Dzieci

Ja jak wybieralismy wozek dla Allanka bylam nastawiona przeciwko trojkolowcom! Teraz wiem, ze niepotrzebnie bo te wozki sa tak samo super jak i te z 4 kolami! My mamy Mutsy bez godnolki tylko z fotelikiem MaxiCosi! Wiem ze duzo ludzi jest przeciwnych ze dziecko wozi sie w fotelikach ale wiem ze na poczatku az tak dlugo na spacerach nie bywam by dziecku zaszkodzic! Allanek juz pod koniec 4 miesiaca jezdzil w spacerowce, a gondolka tez kosztuje! Pare dziewczyn u nas zmienilo wozki juz ze 3 razy bo gondolki byly za male i to tez kosztuje! Teraz jak jestem w ciazy to Mutsy mam na spacerki przy domu a do auta kupilismy Quinny Zapp! Tez jestem bardzo zadowolona i wiem ze Mutsy odziedziczy Colinek a Allanek bedzie mial swoj Quinny! Plusem jest to ze i na ten Quinny mozna zalozyc Maxi Cosi!!!
 
reklama
Anulka
ja dla starszej mialam trojkolowca (Quinny Freestyle), bardzo wygodny i stabilny, nie ma zadnego problemu do tego stopnia ze do samochodu podobnie jak Krecik tez kupilismy trojkolowca Quinny Zapp, malutki i poreczny:tak:
 
Ja tez mam trojkolowca Urban Detour i moje dziecko przez 5-6 miesiecy jezdzilo w foteliku.Nie ma skrzywienia kregoslupa ani nic z tych rzeczy.
Trokolowce polecam i nie sa takie zle jak sie pisze :tak:
 
Hej, wyglada troche na Boogaboo (czy jakos tak), a nawet bardzo! Moja kolezanka ze szwajcarji z lipcowek ma taki i musze powiedziec ze jak ten jest robiony na wzor to warto go kupic! Jest lekki i ma szybkie funkcje przekladania kierownicy! Innych nie znam ale mialam okazje püopchac troche to cudo i bylo extra!!! No i z tego linka widac ze i siedzisko wygodne!
Mi sie podoba!
 
Krecik
mnie tez on sie bardzo podoba, niestety nie znalazlam go nigdzie w szwajcarii,zebym mogla go sobie obejrzec w realu, musialabym ewentualnie z niemiec w ciemno sprowadzic. W zasadzie mozna niby odeslac jak sie nie spodoba:dry:
 
Motylinek
wiem, ze jest napewno tasnszy od TFK, sama wersja spacerowa cos ponad 300€, nie wiem ile gondole kosztuja, ale sie dowiem:tak:, bo to moj faworyt teraz;-)
 
reklama
Do góry