reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawy i inne psikusy ;p

czy Wasze dzieci też się tak wściekają na zabawki?
Sara bawi się czymś a za chwilę histeria, bo jej się do buzi całe nie mieści.
Albo gryzie tak, jakby wściekliznę miała ,,,
 
reklama
czy Wasze dzieci też się tak wściekają na zabawki?
Sara bawi się czymś a za chwilę histeria, bo jej się do buzi całe nie mieści.
Albo gryzie tak, jakby wściekliznę miała ,,,
My tak mamy i to z żyrafką Sophie, ale powiedziałam Kalince, że nie po to tyle wydałam pieniedzy, żeby teraz sie nią nie bawiła, a co!!!
 
Ja mojej córci przygotowałam obrazki około 20 i pokazuję je jej. Obrazki są namalowane grubym czarnym markerem np. jabłko, marchewka, dziewczynka, samochód, buźka uśmiechnięta itp.
Od czasu do czasu niektóre elementy z tych obrazków koloruję, żeby jej się nie znudziło.
Strasznie zaciesza jak jej je pokazuje aż nóżkami przebiera. Jest bardzo zainteresowana nimi.

Pokazuje jej książeczki, te też jej się podobają ale wybieram takie gdzie na jednej stronie jest jeden element.
Wcześniej jak pokazywałam jej książeczki gdzie było dużo kolorów i postaci to patrzyła na miejsce gdzie jest tekst i tak jakby nie zauważała tych malowidełek chyba za dużo się na nich działo. Dlatego zrobiłam swoje obrazki.

Dodatkowo bawimy się w zabawy paluszkowe, głownie idzie rak i kominiarz.

Uwielbia jak jej dmucham w brzuszek i sama też tak robi, tzn dmucha i cała się wtedy opluwa :)

Oczywiście najlepszą zabawą jej gryzienie maskotek, gryzaków i grzechotek.
Maskotki to tak potrafi zaślinić ze są całe mokre.
 
Do góry