• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
a mnie nadal cmi brzuch i tego sluzu mam kurde :-( pamietaciue czy przed wredna @ tez mialycie sluz taki jak na owu? bo ja juz nie pamietam jak to bylo hihi :-)
 
Dzoana będę wdzięczna za kontakt :-) A Ty jesteś z okolic Legnicy?

Puszczała któraś z Was lampiony szczęścia?
Podalam Ci Suonko:-) http://rajczakowski.wordpress.com/
Pochodzę z Lubina, ale teraz mieszkam z M we Wrocłąwiu. W domu rodzinnym jestem jednak dość często, ech, ta pępowina, jestem strasznie mocno związana z Rodzicami:-)
Ja lampion szczęścia puszczalam nad morzem w wakacje, fajnie to wygląda:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
kurka wodna uduszę tego mojego kota !!!! Ona uwielbia siedzieć na klawiaturze i w ogóle przed kompem i cały czas coś włącza i przestawia na klawiaturze... Normalnie odkrywam nowe funkcję klawiatury.. A najgorsze jest jak coś włączy i nie wiemy jak to wyłączyć .... No masakra jakaś... teraz siadłam do kompa, a tu mam literki pozamieniane... Na szczęście już się nauczyłam jak to odkręcić, bo już tyle razy tak zrobiła, że w krew to weszło :-)

A chciałam w sumie odpisać Ci suonko, że te lampiony to moim zdaniem trochę przereklamowane... No chyba,że dla gości też będą i wtedy jest ich dużo i to być może ładnie wygląda...
 
Oooo Dzoana to mamy kolejną Lubiniankę :-) Super!! I dziękuje za kontakt! ;-)
A tych lampionów planujemy 30-40 puścić, tylko chciałabym mieć sprawdzoną opinię czy warto ;-)
 
zZagubiona śliczny ten w kropki, szkoda tylko,że na mnie rozmiaru nie ma:(

suonko no ja widziałam jak tylko 1 był puszczany i nie zrobiło to na mnie wrażenia, ale myślę,że jakby było ich więcej, to wtedy to ładnie może wyglądać...
 
Ostatnia edycja:
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry