• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Zaczynamy staranka :)

Lorelain - super wiesci z pracy, teraz sie zupelnie mozesz wyluzowac i cala uwage poswiecic Fasolce :)

Karolina, Zagubiona - piekne Futrzaki ;) a to moja ksiezniczka
 

Załączniki

  • IMGP1674.jpg
    IMGP1674.jpg
    27 KB · Wyświetleń: 36
reklama
krak a ja nie mogę otworzyć tego linku, tzn link tak ale filmu juz nie buuuuuuuuuuuuuu :-(
wiola teraz czekam na wizytę u mojego gina i jak zobaczy płec to nie idę do innego prywatnie, a jak nie zobaczy to idę i właśnie zrobię od razu sobie 4D :) ale tak czy siak jeszcze przed 20 tyg bym chciała isc na 4D i miec takie pamiętki jak mam po Jasiu :)
Dzoana uwierz ze te co kupiłam wyglądały zupełnie inaczej niz na zdjęciach na aukcji , były jakby sprane , ten kolor był ciemny ale tak brzydki ze sobie myslę ze po co dałam 80zł jak na pewno w tym nie bede chodzić wiec oddałam, kasa zwrócona i zamówiłam sobie rurki bo ja tylko w takich chodzę, i te nie są aż takie mocno przylegające na dole tylko fajne szczupłe :) no a te z kokardą to napewno kupię za miesiac moze bo potem to moze ich nie być i bedzie lipa !!!! :)


Lori oj TY szalona kobieto, no ale jak objawy CIę uspokajają to luz :)
 
Dzoana - sam krój jest ładny, ale kolorki do mnie nie przemawiają i bardzo droga .... spokojnei można szukać podobnego kroju wśród normalnych sukienek i bedzie tansza... wydaje mi sie że takei jasneijsze kolorki, albo bardzies soczyste, świeże, wiosenne będą lepsze .... szukaj szukaj :)
 
Dzoana uwierz ze te co kupiłam wyglądały zupełnie inaczej niz na zdjęciach na aukcji , były jakby sprane , ten kolor był ciemny ale tak brzydki ze sobie myslę ze po co dałam 80zł jak na pewno w tym nie bede chodzić wiec oddałam, kasa zwrócona i zamówiłam sobie rurki bo ja tylko w takich chodzę, i te nie są aż takie mocno przylegające na dole tylko fajne szczupłe :) no a te z kokardą to napewno kupię za miesiac moze bo potem to moze ich nie być i bedzie lipa !!!! :)
Kurcze, z rurkami to mam problem, bo musze je wcześniej mierzyć. Moją pietą Achillesa jest potężna łydka, ile to ja się naszukałam kozaków to glowa mała. Mam jedne rurki, które uwielbiam, ale czasem jak któreś przymierzę to wyglądam masakrycznie.
Lorelain, wlaśnie kolorki pasują do mnie. Ja jestem blada i niedobrze mi w bladziochach. W czerwieni i chabrze bardzo mi do twarzy. Na razie tak sobie przeglądam stronki, przed ślubem pewnie pobuszuję w sklepach, niekoniecznie ciążowych. W orsay widziałam też fajne kiecki, takie bardziej eleganckie i dużo tańsze niż typowo slubne kreacje:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jestem już z Wami po zakupach, kurcze nie przypuszczałam że w piątek o 15-stej będą takie kolejki.
krak film super, romantycznie :)
Ilonka spodnie boskie też je oglądałam ale na razie mogę pomarzyć że je kupię :/
 
Ilonka - Naprawde nie wiem czemu nie mozesz otworzyc uh..innym dziewczynom sie otwiera, moze zapytaj swoje M jak bedzie w domu, ja nic nie pomoge, bo techniczna zupelnie nie jestem ;)

Karolinka - specjalnie dla Ciebie ;) niestety nie mam tanca "wycietego" z profesjonalnego filmu slubnego, mam tylko wersje amatorska, nagrana przez jednego z gosci, mam nadzieje, ze da sie otworzyc
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
lori mialam z tego materialu i powiem ci 2 prania i spodnie wygladaly strasznie kulki sie porobily itp

dzoana
co do sukienek to mi bylo by szkoda tyle za nie dac tym bardziej ze ubierzesz ja raz
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry