ilona24
Podwójna mamuśka :*:*
Dzoana powiem CI ze ja np patrzę w sumie tylko spodnie na tych ciążowych a bluzki tuniczki to na zwykłych bo są o wiele fajniejsze i modne a tam na ciążowych aukcjach to wszystko na jedno kopyto bleeeee !!!!!!!!!!!!!
Ja tak naprawde to wszystko dla maluszka kupie na necie, tzn posciel łozeczko , butelki, laktator, bujaczek bo wózek odkupię od znajomej a jak nie to tez na all

Ja tak naprawde to wszystko dla maluszka kupie na necie, tzn posciel łozeczko , butelki, laktator, bujaczek bo wózek odkupię od znajomej a jak nie to tez na all




) super poranek