bobofrutek
Julisiowa mamunia :)
Gimnazja to najgorsze co mogli wymyslec cala zbieraniane mlodziezy w najgorszym do opanowania wieku wrzucili w jeden worek zwany gimnazjami. jak ta mlodziez byla rozwalona po podstawowkach bylo inaczej. za mojej kadencji szkolnej nie bylo gimnazjum i jestem bardzo z tego powodu szczesliwa. popatrzcie na te gimnazjalistki teraz to takie male kurewki wymalowane ze nie dziwota ze idzie sie pomyslic i ze taka 13 latke biora za 18 latke a pozniej jest placz bo gwalty i wczesne wspolzycia sa. takie jest moje zdanie na temat gimnazjow :-)
ile za ten daliście ??????? mnie sie własnie podobają te białe ale boję się ze bedzie sie strasznie brudzić, i kazdy ślad bedzie widać :-(
ale bardzo bardzo szczęśliwa....wracając do Twojego zdarzenie,to co opisałaś wygląda na przeciągnięcie wiązadła z uciskiem na żyłe i z tąd te mroczki,ja mam tak często tak co 2 dzień jak się przeciągne albo gwałtowniej ruszę...mam nadzieje,że już lepiej u ciebie wkrótce też dzireczkę znajdą:***Wiesz to co wyglądało na siusiaka to to w 3d zupełnie inaczej wygląda...to sklejone jeszcze wargi sromowe...oj jakie miała uszka,paluszki,rączki,stópki,nóżeczki...ej przeryczę ze szczęści dzisiaj pół nocy...Dzisiaj chłopaki moje zostają sami,mają męską nockę a ja zaraz zmykam do mojej mamusi...dzisiaj też dopadła mnie smutna wiadomość,że zmarła moja ciocia,siostra mamy...młoda osoba,ok 60 lat ale chorowała i dmawiała leczenia....dobra dalej oglądam tę moją cudowną kruszynkę i się napatrzeć nie mogę...jutro powrzucam zdjątka,bo kabla jak nie ma tak nie ma ale mam wyciąganą kartę pamięci to skopiuje.Buziaczki gwiazdy:**
Mam nadzieję, że moje dziecko załapie sie juz na dwustopniową edukację, bez tej pomyłki zwanej gimnazjum
widzisz Ilonko Aga ci wytłumaczyła już się nie martw