• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Zaczynamy staranka :)

Wiolka za Tobą chodzą ziemianki trzy dni a za mną tyle chodziła kapusta kiszona i tak się nawpieprzałam że teraz na nią patrzeć nie mogę hi hi hi ale przepisu jako takiego na ziemniaczki w mundurkach to nie nam :szok:
 
reklama
Dziewczyny załatwiłam dopłate do wózka!!!!!!!Ale sie ciesze Nastka będzie szczęsliwa czuje sie jagbym w totka wygrała!!!:-):-DJeszcze tylko musze zdobyć pieniądze na operacje i to będzie duzy krok do przodu dla nas
 
woilka upiecz ziemniaki w piekarniku i zrob twrarog z cebulka przygotuj tez maselko. po upieczeniu ziemiaczka na kawalwek ziemniaka naloz troszke twarozku maselka i posyp so smaku sola. mniammmmmmm
 
dziewczyny udalo mi sie zdjecie z filmiku wyciac ;] pyza.jpg
 
reklama
wiolka poznanskie pyry z gzikiem to sa hihi :-) dla mnie pychaaaaaaa

ale mi bobo smaka zrobiłaś..;-)ale za mna chodza te rogaliki ILONKI.wam tak ładnie wychodziły to i mi moze sie udadza....

aaaa ILONKA gratulacje synka najwazniejsze zeby było zdrowe!!!ale rozumiem cie mnie tez córaa sie śni....

zagubiona nono rośnie ci śliczna pannica;-)
 
Ostatnia edycja:

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry