• 🌿 Kochane/i życzymy Wam spokojnych, dobrych Świąt Wielkanocnych. Takich bez presji, bez „muszę”, bez porównywania się. Niech to będzie czas choć odrobiny odpoczynku. Życzymy Wam ciepła, bliskości i takich małych momentów, w których można na chwilę odetchnąć i pomyśleć: „jest okej”. I trochę więcej łagodności dla siebie, bo naprawdę robicie bardzo dużo ❤️ 🐣 Ściskamy Was świątecznie zespół babyboom.pl
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

aha ty sie kochana nie dołuj ja mam schize z gołębiami, bo mi sie zlatuja na balkon i sie załatwiaja a ewiadomo że gołebie przenosza wiecej zarazków niz szczury, póki co stosuję rózne sposoby humanitarne co by sie ich pozbyc z róznym skutkiem....

Miałam ten sam problem w poprzednim mieszkaniu - mieszkałam na III piętrze i uwielbiały moje parapety. Sposobem na nie było wbicie gwoździ w boki i rozciągnięcie żyłek na pewnej wysokości od parapetu - nie miały jak usiąść :-).
 
reklama
Miałam ten sam problem w poprzednim mieszkaniu - mieszkałam na III piętrze i uwielbiały moje parapety. Sposobem na nie było wbicie gwoździ w boki i rozciągnięcie żyłek na pewnej wysokości od parapetu - nie miały jak usiąść :-).

My kupiliśmy mieszkanie od ludzi, którzy dokarmiali ptaszki :D Niestety oprócz stada fajnych pierzastych stworków było mnóstwo gołąbków - problem rozwiązał się w momencie zlikwidowania karmnika czyli na drugi dzień od wprowadzenia się :D
 
Hej laseczki.
Mam do Was pytanie, moja przyjeciółka uparła się kupić mi elektroniczną nianie, ale ja się nie znam na nich. Macie może jakieś sprawdzone modele?
 
Fakt, staniki ładne, ale koronka dla mnie odpada.
Ja myślałam, że za swoje dużo zapłaciłam (polecam triumph'a Mamabel Micro ok. 90 zł). Szerokie ramionczka i szerokie potrujne zapięcie przy rozmiarze 85E.

no własnie - tak jak pisałam;
POLECAM paniom, dla których najpularniejsze bawełniane i rosnące wraz z biustem staniki do miseczki E nie wystarczają! Super wykonanie - miękka bawełna w środku i piękna koronka na zewnątrz!

Mierzyłam wcześniej oba modele z Triumpha Mamabel. Niestety rozmiar 80E nie jest dla mnei odpwiedni. Piersi sie wylewają... a w modelu Micro nie sa dodatkowo podtrzymane i "wiszą".
 
pamietacie o tym wozku co wam mowilam zanim komp mi padl??? ze przyszedl mi zly kolor??? o to i ten wozek
http://
picture5677.bmp
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry