reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla naszych maleństw

reklama
Super ubranka..... ja jeszcze nic nie kupilam i wogole staralam sie nie ogladac. Moj M mowi, zebysmy poczekali itd.... narazie ustalilam, ze musimy sie wybrac do jakiegos sklepu zeby sie zorientowac co bedzie nam potrzebne. Lozeczko, wanienka, wozek to wiem, ale pewnie jeszcze pare niezbednikow jest....Pozdrawiam
 
Niczka - ja też jeszcze czekam. Może w nowym roku zacznę powoli robić zakupy. Jest jeszcze sporo czasu, a dziś niczego w sklepach nie barakuje. Takie oczekiwanie też jest fajne.
 
ja tez juz sie skusilam na kilka slicznych ciuszkow:-) troszke dostalam w prezencie ale ciagle wydaje mi sie ze to malo:tak: :tak: :tak: kupowalabym i kupowala:-D nie wiem jeczcze czy to chlopczyk czy dziewczynka ale rozowe spioszki musialy byc nie moglam przejsc obojetnie!!!!chlopczyk w rozowym-och jak slodko:-D :-D :-D
 
bylam dzisiaj w IKEA no i troche sobie poogladalismy lozeczka :tak:!!!! jezeli nie pojedziemy do Polski to tam kupimy.- bo nam pasuje do szafy i myale ze jest niedrogi 159 e.a lozeczko z materacem i kolderka z poduszeczka i przescieradlem - kosztowal 230 e.
 
Anusia_ch właśnie ja tez jestem zainteresowana tym wózkiem - odkąd jakiś czas temu mi sie spodobał to jakoś na inne już nie zwracam uwagi :-) widziałam je na allegro za 619zł ale chciałam jeszcze zobaczyć ile kosztują w sklepach. Podoba mi się ten kolorek bordowy bardzo :-)
Tylko u mnie wszyscy upierają się, żeby wózek kupić po porodzie dopiero...
 
Sami,
ja oglądałam ten wózek w sklepie. Na allegro jest dużo tańszy, w wersji z fotelikiem kosztuje około 900 zł, natomiast w sklepie prawie 1300 zł. Zupełnie nie wiem dlaczego jest taka duża różnica, ale może sklep tez musi zarobić, tylko dlaczego tak dużo???
Ja wózek kupię pod koniec marca, żeby już był jak wrócimy do domku ze szpitala. :tak:
 
reklama
Anusia rzeczywiście duża różnica. My zamierzamy tak w przyszłym tygodniu pozwiedzać parę sklepów z wózkami w okolicy i już sie na jakiś konkretnie zdecydować , żeby już potem jak synuś się urodzi wiedziec jaki kupić ;-)
A w poniedziałek mój Nikodemek dostał ładny niebiesko - zółty w misie rożek :-)
 
Do góry