reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla naszych maleństw

reklama
A ja bym tak już chciała coś kupic mojemu maleństwu ale mama cały czas mówi, że nie, że za wcześnie i że nie wolno, tata to samo:-( .
Mąż też mówi,że na to przyjdzie czas i jak zaczniemy na misiąc wcześniej to ze wszystkim zdążymy. Mówi,że nie wolno zapeszac bo już tyle przeszliśmy:sick:
 
:eek: ja juz dostala szalu zakupowego. Jak widze gdzes wyprzedaz ciuszkow dzieciecych, to nie moge przejsc obojetnie. I tak dzis stalismy sie posiadaczami 2 spioszkow (takie bez rekawow i nogawek-nie wiem jak sie to fachowo nazywa) rozmiar 58 i takich malusienkich skarpeteczek z ABS-em. ;-)
 
Iziaja to super :-)
Właśnie niewiem w jakich rozmiarach kupować??? Mam jedne body kupione też w rozmiarze 58 ale widziałam też 56 - a jak dzidzia sie urodzi mając 60 cm;-)
 
heja co do wozka to ja sie zdecydowalam na wozek firy PEG PEREGO sa lekkie ten co ja wybralam dla siebie sklada sie jak parasolke i wazy tylko 9kg ( podaje stronke ale nie jest po polsku www.pegperego.com):-) tak sobie mysle ze jak urodze pod koniec kwietnia to bedzie juz cieplo i typowy wozek "gleboki" z wielka gondolka nie bedzie mi potrzebny wiec raczej skupilam sie na spacerowce ale z mozliwoscia zamontowania gondolki!!tutaj w Niemczech ten wozek kosztuje 270€ w Polsce prawie 1700zl:no: troche kaski kosztuje ale nam rodzice zafunduja wozek wiec moge poszalec!!!
 
Mój mężulek też twierdzi że to za wcześniej na zakupy...ja już sporo rzeczy dostałam od siostry po jej dzidzi i ciągle przeładam z miejsca na miejsce...są takie słodkie:tak: a co do wózeczka to ciocia dzidzi zaoferowała się że prztśle z usa więc największy problem mamy z głowy...
 
hej kochane no a ja musze sie pochwalić moimi zdobyczami wiem ze to wczesnie ale coż ... moja kochana mama ma sklep z bielizna firomowa i nie firmowa meska i damska wiec co za tym idzie jezdzi czasami na rozne giełdy , hurtownie itp , raz na jakiś czas jedzie ze znajomymi do Warszawy na jakieś giełdy i kupuje towar :) byla we czwartek i pokupowała troszke rzeczy dla dzidzi ,, pomimo ze jeszcze wczesnie niby na zakupy ale wzieła tego troche bo hurtowo o wiele taniej wychodzi ... wiec oto zakupki :

- rożek .... co prawda zielony ... bo mama nie wiedziala jaka plec wiec brala uniwersalny

- pieluchy tetrowe

- reczniczek .. i taki szlafroczek malutki po kapieli , i myjeczka

- 5 slicznych takich malenkich czapeczek po kapieli roznych kolorwkow

- 6 par kaftanikow roznych kolorow ale takich samych wzrorkow niestety hurtowo tak trzeba ale wazne ze inne kolorki

- 6 par spioczkow tez roznych kolorkow

- 6 par bod na dlugi rekaw tez rownych kolorkow

- 2 pary takich komplecikow spioszki i kafanik z takiego grubszego materiałku jakby polarek coś takiego jakosciowo bardzo fajniutkie i sliczne
- 2 pary tez z takiego materialu dobrego jak te kompleciki ,, to chyba sie nazywaja pajacyki ,,, cos podobnego do spioch

- sliczna wyprawka do szpitala ,, bialutka,,, jest w tym spioszki białe i wzorki szyte srebbrna nicia takjakby , do tego jest też kad\ftanik ,. rekawiczki , sliniaczek , czapeczka ,,, sliczne to jest i ta jeszcze srebna niteczka ozdabiajaca tez taki grubszy i gatunkowo lepszy materiał

- jeszcze jedna wyprawka tez biała ale troszke inna ... taka jakby na szydełku robiona ,,, spioszki , sweterek , i czapeczka

hm... chyba to wszystko ale i tak tego troszke jest :) mamcia kupywała prawie wszystkie ciuszki na rozmiar 62 i wyprawki sa na 56 albo 54 juz nie pamietam dokladnie bo ładnie poskladałam i pochowałam do szafeczki ,,, ale wiekszosc jest w rozmiarze 62 jeszcze napewno sie podokupuje tych mniejszych rozmiarow a wy na jaki rozmawiar kupujecie te pierwsze ciuszki albo bedziecie kupować ???

a jeszcze z wczesniejszych zakupow przezemnie sama ,,, to jakiś miesiac temu kupilam ,, kaftanik , body na krotki rekawek i sliczne skarpeteczki :)

pozdrawiam was bardzo goroco :*:*
 
reklama
kasira chce kupic troche mniejszych i wiekszych ubranek.chociaz tutaj w Niemczech ubranka rozm.56 sa jakies duze.mozna kupic tez rozm.50 i mniejszy.mysle ze 56 bedzie pasowal.
 
Do góry