reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-Wyprawkowy:)

Ostatnia edycja:
reklama
Anja78 o wow super te torby tylko rzeczywiscie troche drogie i nie mam pewnosci ze nie stanie sie z nia to samo co stalo sie z moimmi innymi torbami;/ ale śliczne są, nawet nie widac ze to torba z pieluchami itp:)
 
A jeszcze sie pochwale wózkiem, mąż przywiózł
 

Załączniki

  • 1200757574.jpg
    1200757574.jpg
    44,3 KB · Wyświetleń: 78
  • 1200757574_3.jpg
    1200757574_3.jpg
    44,1 KB · Wyświetleń: 92
A jeszcze sie pochwale wózkiem, mąż przywiózł

no i super ja tez juz zamowiony wozeczek wczoraj dziadkowie byli zamawiac bo beda nam prezentowac:) za 2 tygodnie do odbioru :)

dokaldnie taki jak na zdjeciu plus do tego Spiwor tez firmy Roan Marita z owczej wełny na zimowe spacerki:)
 

Załączniki

  • 3889.jpg
    3889.jpg
    34,9 KB · Wyświetleń: 50
Dziewczyny a ile macie pieluch tetrowych? ja mam 12 kolorowych ,planuję jeszcze białych dokupić ale nie wiem ile....
To samo dotyczy pampersów, ile na początek bo mi się ciągle wydaje,że mam mało.
 
Dziewczyny a ile macie pieluch tetrowych? ja mam 12 kolorowych ,planuję jeszcze białych dokupić ale nie wiem ile....
To samo dotyczy pampersów, ile na początek bo mi się ciągle wydaje,że mam mało.

Ja mam ok. 10 tych tetrowych, moze ciut wiecej.. mysle, ze tyle styknie - regularne pranie zrobi swoje.
A pampersow mam na dzien dobry dwie paki "dwojek" - od 3-6 kilo ;-) A do szpitala mala paczke Huggies New Born "jedynek" - od 2 - 5 kilo. Potem sie dokupi, jak cos..
 
Dzięki Onionek, w takim razie chyba mi styknie, zresztą masz rację, zachowuję się jakbym mieszkała w Kenii a nie stolicy.

Wiem,że nie na tym wątku, ale tak sobie wczoraj myślałm o tej czernince,że by mi nieźle hemoglobinkę podniosła, poszukam jej w knajpach...
 
reklama
Do góry