reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-Wyprawkowy:)

No właśnie dobry temat-jaki fotelik...nurtuje mnie jedno pytanie...napewno głupie ze szok...jak te dzieci śpią w tych fotelikach skoro one takie dopasowane i wogole...nasze fotele sa skrecane i regolujesz sobie pozycje jaka chcesz a jak jest przy fotelikach...no przeciez dziecko w długiej podrozy nie bedzie spało na siedzaco...sama sie smieje z tego co napisalam ale naprawde nie wiem jak z ty jest:zawstydzona/y::zawstydzona/y::-D
 
reklama
ja mam taki fotelik FOTELIKI CONECO ZENITH -5 KOLORÓW -OSTATNIE SZTUKI (1724140009) - Aukcje internetowe Allegro
kupiliśmy go już jakieś 3 tygodnie temu, chociaż Maja waży dopiero 8 kilo, ale nie chciała jeździć juz tyłem
fotelik bardzo fajny, specjalnie mierzyliśmy w sklepie a nie przez internet kupowaliśmy, bardzo wygodnie miękkie siedzenie, no i oczywiście regulacja oparcia do pozycji półleżącej, Majka jest zadowolona, spokojna w podróży :)
 
KasikN ja mam romera mały zadowolony fotelik super kupiłam na necie za 728zł a w sklepie 919zł :o tylko nie kupuj czarnego bo mały mi się w nim poci jak fix gdy świeci słonce mam model classe line
jest regulacja do pozycji półleżącej ale nie korzystam z tego mały zasypia bez problemu na siedząco potrafi przespać 2 godziny w foteliku
 
hej dziewczyny, czy któraś z was używa tych pieluchomajtek z pampersa? zastanawiam sie nad ich kupnem zamiast normalnych pampersów, jak się sprawdzają?
 
misiunia nie pomoge, bo nie uzywalismy.


Zapomniałam napisac ze zdecydowalismy sie wreszcie na fotelik:happy:, wybor padł na Romer king plus. Probna jazda juz była, nam sie podoba, ale małemu juz mniej, on by najchetniej za kierownica siedział. Mam nadzieje, ze sie przyzwyczai.
 
hej dziewczyny, czy któraś z was używa tych pieluchomajtek z pampersa? zastanawiam sie nad ich kupnem zamiast normalnych pampersów, jak się sprawdzają?

Pampersa nie próbowaliśmy ale za to Huggiesy bardzo nam odpowiadają. Igorek jest bardzo ruchliwy i zapięcie normalnej pieluszki czasami graniczy z cudem a te są super :tak:
 
jednak kupiłam zwykłe pampersy 4, bo są od 7 kilo , a pieluchomajtki dopiero od 9 a Majka jest mała i nie waży tyle wieć bałam sie ze będą jeszscze za duze ;/ moze nastepnym razem :)
 
a my dostaliśmy pieluchomajtki huggisa ale wg mnie są masakryczne młody przesikuje je w ciągu 2h no ale jak dostaliśmy to trzeba wykorzystać następnym razem kupię pampersa i zdam relację bo w zakładaniu są naprawdę wygodne szczególnie jak dziecko jest bardzo ruchliwe ;-)
 
a my dostaliśmy pieluchomajtki huggisa ale wg mnie są masakryczne młody przesikuje je w ciągu 2h no ale jak dostaliśmy to trzeba wykorzystać następnym razem kupię pampersa i zdam relację bo w zakładaniu są naprawdę wygodne szczególnie jak dziecko jest bardzo ruchliwe ;-)
Jeśli pieluchomajtki to pampersy to my mamy huggisa i nae narzekam.Mamy też z Lidla Softino a ostatnio wzięłam 4 paczki Kido z Polo bo dawali bon 10 zł gratis-na razie jeden jej założyłam ale wyglądają całkiem porządnie.Na razie te huggisy wykorzystujemy bo otwożyłam nową megapaczkę a potem te z Lidla a Kido na końcu bo są do 10 kg.
 
reklama
Wiem, ze juz kiedys byl ten temat, ale nie moge znalezc.
Jaka parasolke (wozek) polecacie? Zalezy mi, zeby sie rozkladal do pozycji lezacej i byl lekki.
 
Do góry