reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Mamy i Dzidzi

reklama
kobietki część z Was ma już pociechy na swoim koncie i perwsze zakupy dla maluszków także powiedzcie mi prosze bo jak przeglądam n a allegro różne body to na początek trzeba mieć malutkie wiec pierwszy rozmiar to 50-56 ale nie wiem czy to bedzie bardziej 50 czy 56? Jak to rozpoznać?
Spodobały mi się te body strasznie ale tu jest waga podana... ani ja ani maż nie jestesmy jakimis jakos specjalnie duzi ja 162 M, 174 zatem mysle ze dzieciątko tez nie bedzie jakos specjalnie wyrośnięte... bo nie bardzo będzie miało po kim...

George 7 szt Ślicznych Body Super ZOO do 4,1 kg (1726273789) - Aukcje internetowe Allegro
 
K&M sliczne te bodziaki, ale z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że taki rozmiar jest naprawdę mały i maluch wyrośnie z nich w 1-2 tyg ;-) ja kilka rzeczy kupionych na 56 nie założyłam, bo były za małe... Wg mnie nie ma sensu zbyt dużo kupować takich malutkich rozmiarów - oczywiście powstrzymać się nie można, bo to słodkie i takie malusie, ale bezpieczniej chyba zacząć od rozmiaru 62 ;-)
 
a ja kupowalam wieksze spioszki body bluzeczki lekarz mowil ze bedzie duze dziecko ja duza i tatus tez duzy wiec dziecko tez duze i dobrze ze siostra miala po swoich malutkie ubranka bo takto synek dlugo by chodzil w zaduzych urodzil sie majac zaledwie 54 cm i dlugo chodzil w tych malutkich spioszkach i bodach
 
A ja nie miałam maleńkich ubranek tych na 50 cm, bo też wszyscy mówili że mi się nie przydadzą, a później się okazało że muszę latać po sklepach bo na synka wszystko było za duże na początku, i dobrze jest mieć kilka tych mniejszych rzeczy, jakieś bodziaki i pajacyki. nawet te na 56 cm były sporo za duże.....

co do łóżeczka to ja miałam turystyczne Graco model Contour electra, mama mi przysłała z anglii, było super, nigdy nie kupię drewnianego, bardzo sobię chwalę turystyczne, niestety wszystko po synku sprzedałam, bo nie planowałam ciąży, a teraz by się przydało.


ja też lubię zakupy, nie będę odmawiać sobie tej przyjemności od początku, nie jestem przesądna.....
 
reklama
Ja wczoraj po sklepach chodziłam za spodniami. Ale nie znalazłam nic godnego uwagi, bo albo wszystko sztywne w pasie, czyli na chwile będzie za małe, a spodnie ciążowe które były w jednym sklepie jaki znalazłam to były dla jakiś hipipotamów. :( więc kupiłam sobie spodnie na allegro ... :D jak mi przyjdą to się pochwalę :D
 
Do góry