reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Mamy i Dzidzi

Ja uwielbiam zakupy dla Malenstwa... dla mojej pierwszej Coreczki szalalam od samego poczatku, po prostu nie moglam sie powstrzymac... wiedzialam, ze nie powinnam, zeby nie zapeszac, ale nie bylo takiej sily, ktroa by mnie mogla powstrzymac bedac juz w centrum handlowym, zeby nie wejsc do sklepu dla Dzieci, a jak juz weszlam to nie dalo sie wyjsc z czyms chociazby malutkim...

Co do rozmiarow to my tez dosc dlugo uzywalismy rozmiaru 56 cm - bo taka sie wlasnie Miska urodzila i te body z pierwszej rozmiarowki jej starczyly na ponad miesiac, niektora nawet na ponad 2 miesiace.
 
reklama
Czesc Mamy:-) gratuluje i trzymam kciuki.
Mam do sprzedania wózek Teutonia Spirit S3, gondola+spacerówka. Wózek jest w stanie bardzo, bardzo dobrym. Tez jestem w ciązy ale tym razem z bliznaikami, wiec kupiłam juz wózek blizniaczy i musze rozstac sie z moim ukochanym wózkeim:-(
Zapłaciłam za niego w 2009 r 3500pln, był uzywany 10mcy, wiec moja cena jest naprawde atrakcyjna.
W razie pytan zapraszam na priv.
Ściskam i dbajcie o siebie.

Ps;ja tez nie byłam i nie jestem przesądna i kupuje, kupuje,kupuje bo cóz jest przyjemniejszego od tych wszystkich slicznosci dla naszych maluszków
 
ja polecam dla maluszków te najmniejsze bodziaki wybierać rozpinane po całości, żeby takeigo malego kruchego dzieciątka nie trzeba było "nabijać" w ubranka, tylko "otulać" i zapinać napki :) Myśmy w sumie tylko takich na początku używali z wygody.
chodzi mi o coś takiego:
Body rozpinane MISIU na dł. ręk. 68 cm (1720307873) - Aukcje internetowe Allegro
*BODY ZDOBIONE ROZPINANE kr.rękaw 100%BAW r 56 POL (1725027787) - Aukcje internetowe Allegro

baaaardzo je polecam, szczególnie dla "świeżych" mamuś :)

co do łóżeczek to mam i turystyczne i drewniane i powiem tak.. Do spania nocnego tylko drewniane. Jest znacznie stabilniejsze i "pewniejsze" (dziecko jak się przewraca i kręci to nie szeleści materiałem, tak jak w turystycznym). Ale bez turystycznego też sobie nie wyobrażam funkcjonowania (na co dzień, poza pokojem dziecięcym i na wyjazdach).

Pinula: a ja sobie spodenki z allegro takie kupiłam:
 

Załączniki

  • spodenki.jpg
    spodenki.jpg
    16,1 KB · Wyświetleń: 57
Ivi ja miałam kilka rozpinanych ale zdecydowanie wolałam takie zakładane przez główkę... i łatwiej mi było ubrać i nie stresowałam się że dziecko gniotą guziczki jak leży na brzuszku :tak:

Super spodnie ..
 
Ivi ja miałam kilka rozpinanych ale zdecydowanie wolałam takie zakładane przez główkę... i łatwiej mi było ubrać i nie stresowałam się że dziecko gniotą guziczki jak leży na brzuszku :tak:

Super spodnie ..

hehehe czyli co mama to opinia :))) najlepiej spróbować i samemu zdecydować:) ja wiem żę tym razem dokupię tym razem więcej tych bodziaków, bo przy Tymku większość miałam pożyczonych:)

pinula - super spodenki :)) Ja nie do końca lubię alladynki, ale pewnie będą wygodne, bo są luźne :)
 
ja mam alladynki rybaczki, kupione przed ciąża i bardzo je lubie, nawet w ypalne dni nie jest mi w nich gorąco. Na szczęscie kupiłam troche większe więc będą dobre jeszcze jakiś czas, i chyba są na tyle osadzone na biodrach że brzuszek nie powinien mi za bardz przeszkadzac. Wiec długie też kupiłam alladynki żeby były lużne, bo jakoś te ciążowe mi sie nie podobają, byłam w jednym sklepie z ciążowymi a tam same spodnie dla hipopotamów rozmiar l wzwyż... :( i te panele takie ogromne. te twoje mają fajne rozwiązanie w pasie. ale ich na allegro nie widziałam w dziel spodni ciążowych
 
no właśnie są nieczęsto spotykane... z taką malutką gumką jak te Twoje to już częściej, ale też nie w szortach niestety tylko w rybaczkach bardziej..

Ja myślę o takich luźnych rybaczkach, ale nie ściąganych w dole nogawki tylko takich po prostu.. Ale przy takiej pogodzie jaka u nas na pomorzu jest to się nie przydadzą, raczej w długich spodniach trzeba chodzić bo zimno grrr
 
reklama
Do góry