reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Mamy i Dzidzi

świetne te spodnie z linku :tak: ja mam jakieś z poprzedniej ciąży - znienawidzone, bo mi z pupy wciąż zjeżdżały jak brzuszek podrósł nieco, a jakieś 100zł za nie dałam... za to niedawno znalazłam fajny lumpek co ma ciuchy dla ciężarówek (w tym sporo spodni) za śmieszne pieniądze, a prawie jak nówki, do tego znanych firm i chyba niedługo rusze na polowanie :tak:
Atan ja po ciąży z rozmiaru 36/38 wskoczyłam na 40/42 na dole i 44/46 na górze i to właśnie w lumpkach mogę kupić sporo rzeczy, w których wszystko na mnie dobrze leży :tak: czasem wcisnę się na styk w jakieś sieciówkowe modele, ale to rzadkość :sorry: najlepsze jest to, że za tydzień idziemy na wesele, a ja w sukienkę, którą sobie przygotowałam się już nie wcisnę i nie wiem co robić...
 
reklama
Pinula świetne te spodnie ... ale czy nadawać się będą na zimę ?? Jak myślicie ??.

myśle że od pupy do kostek będą luźne wiec jak by co to getry pod nie ubiore. tylko zimowych butów nie mam do takich spodni więc na zime ich raczej nie przewiduje. Hehehe wyobraziłam sobie siebie w tych gaciach i w oficerkach do kolan albo w trekingach heheh kosmicznie by to byglądało heh
 
Ja dla Maluszka będę mieć sporo rzeczy po Gabrysi (łóżeczko, wózek, bujaczek, ubranka itp). Oczywiście wiele też trzeba będzie dokupić zwłaszcza jeśli będzie to chłopczyk le z takimi zakupami jeszcze trochę poczekam.

W sobotę mam ślub siostry i wszystko było już dopięte na ostatni guzik oprócz faktu że przez ostatnie kilka dni wyskoczył mi brzuszek więc przymusowo musiałam kupić nową sukienkę bo w tamtej jakoś mało apetcznie wyglądałam opięta tu i ówdzie:)

Kupiłam:
Happy mum - odzież ciązowa, sukienki, Bella violet dress .

Przyda mi się też na kolejne weselisko w pażdzierniku:) W sklepie widziałam duży wybór spodni jeansowych ciążowych więc niedługo pewnie znów tam zawitam:)
 
karolka bardzo fajny zakup.....


ja poluję na jakieś spodnie z panelem, bo te zwykłe momentami mnie uciskają w podbrzusze, niestety z wcześniejszej ciąży nic mi nie zostało, pożyczyłam mase rzeczy koleżance, fajne były- większość z h&M ale niestety już ich nie ma......

no cóż trzeba będzie zapolować na jakieś spodnie....koszulki/tuniki zawsze się dopasuje, soro mam takich rzeczy w szafie, ale spodnie to muszę koniecznie kupić.

kupiłam w lumpku ostatnio świetne zasłonki do dziecięcego pokoju, chcę zrobić maluchom pokoik, trzeba odmalować bo ściany na ten moment są różowe, a chciałabym soczystą zieleń, bardzo lubie taki kolor i będą pasować do nich zasłonki :)
jeszcze szukam dla Igiego jakiegoś łóżeczka takiego składanego, ale na allegro jest taki maly wybór.....
 
ja jak narazie mieszcze sie w swoje jeansy i cieszy mnie to ;) ale spodnie bede musiala koniecznie kupic i to z pasem bo ja mam cigla problemy z pecherzem a to jednak zawsze dodatkowa ochrona na nerki. Nawet teraz jestem na urosepcie i ciagle popojam herbate zurawinowa...
 
Kurcze, dziewczyny, ale fajne rzeczy nakupowałyście :tak:
Mnie jeszcze nie urósł tak brzuch, żeby spodnie ciążowe kupować, ale w jedne dżinsy już się nie mieszczę - tzn. w rozpiętych muszę chodzić.
Już się nie mogę doczekać tych zakupów.
Też mamy wesele 13.08 i muszę kieckę zmierzyć, czy wejdę. Mam nadzieję, że tak, bo nie chcę na razie kupować. Potem w październiku jeszcze 2 wesela, to juz pewnie trzeba będzie.
 
fajne ciuchy
ja jeszcze mam w czym chodzić
też mamy wesele w sobotę,mam sukienkę,ale brzuszek widać a nikt jeszcze nie wie o ciąży i mam dylemat a nie stac mnie na kupno nowej
 
do mnie przyszły 4 kolejne tuniczki :) kupiłam z allegro, używane.. 2 są rewelacyjne na późniejszą ciążę, jedna tylko domowa.. a czwarta byłaby idealna ale widać, że jest mocno znoszona:)

miska - może się nikt nie zorientuje?;)
 
reklama
Do góry