reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mamy i maleństwa

OlaSzy kierowałam się 6 lat temu tym samym. Dodałam do tego jeszcze cenę. Ważne jest żeby pozwolili wam wziąć wózek przymierzyć do auta i to zarówno wersję z gondolą jak i ze spacerową. nam jedo weszło do sedana a to nie było takie oczywiste...
 
reklama
auliya mój cee'd już przetestował kilka wózków, bo kilka razy zdarzyło mi się jechać gdzieś z przyjaciółkami, a ich wózki nie należały do małych. Więc może i moje auto jest małe, ale bardzo pakowne. :-) Chociaż z drugiej strony też chciałabym mieć dużo miejsca na walizkę, gdybyśmy jechali nad morze do rodziców. W dodatku mamy dwa psy (beagle), więc jeden musiałby jechać na przednim fotelu, a mniejszy w nogach z tyłu. Ach, na tę chwilę nie wyobrażam sobie jeszcze długich podróży "całą rodziną"..

Sprawdzałam już wymiary STOKKE i 4MOMS origami i wymiary po złożeniu są wręcz idealne dla mnie, ale z drugiej strony boję się tych małych kółek, że nie podołają moim leśnym ścieżkom:sorry:
 
To i ja coś od siebie dorzucę.

Na razie najbardziej podoba mi się ten wózek - Tako Extreme Eco - Osiemgwiazdek.pl

Nie widziałam go jeszcze niestety na żywo - na razie w żadnym sklepie nie znalazłam żadnego TAKO. Ale znalazłam za to w necie niepokojące opnie, że steleż potrafi się złamać :baffled: i jakoś zaczęłam mieć wątpliwości - choć rzeczywiście mogły to być wyjątki, bądź jakaś seria wadliwa, ale jest po prostu śliczny. Wersja beżowa! I wiem, że zachowuję się jak blondynka "Który samochód się pani najbardziej podoba? - mmmm.... ten zielony!" :-D No ale mogę to zwalić na hormony :-p


Kupiłam sobie koszulę nocną do karmienia i na czas pobytu w szpitalu i powiem Wam, że jestem zachwycona. Polecam! Matriał jest super, brzuszek się na pewno zmieści. Ja wzięłam rozmiar M, ale zastanawiałam się czy nie wziąć większego z uwagi na powiększające się gabaryty. I dobrze zrobiłam, bo ona jest na prawdę duża jak na M, więc spokojnie nawet z wielkim brzuszyskiem się zmieszczę. Mam 160cm wzrostu i noszę rozmiar 38 - tak dla Was dla poglądu sytuacji.
KOSZULE CIĄŻOWE Do KARMIENIA 'IF'_BAWEŁNA_M (5275491064) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 
Moja ciocia korzystała z wózka TAKO - nie była do końca zachwycona, bo był bardzo duży i ciężki w nawigowaniu po sklepach czy mniejszych uliczkach, więc szkrabku przetestuj go na żywo, bo może od tego czasu coś się u nich zmieniło :)

Nam sąsiad polecał wózki Hartan. Wiem, że w ich przypadku kupili najlepszy jaki był na rynku, bo jest to człowiek, który zwraca uwagę nawet na pierdoły. Jednak jest duży gabarytowo, chociaż oni są zachwyceni. Ciężki wybór z tymi wózkami..:confused2:
 
porannakawa bardzo podoba mi się twój wybór, też myślałam o tym wózku ;)

ankaopolanka wasz typ oglądałam na żywo u koleżanki, wózek wydaje się bardzo porządny, ale rzeczywiście jest dość duży.

Ja zachęcona przez koleżankę odwiedziłam h&m i w promocji kupiłam spodnie ciążowe z pasem za jedyne 30 zł ;) wydaje mi się, że idealnie nadadzą się na jesień, bo póki co wszędzie biegam w legginsach ;)
 
Dziewczyny, ja tak w telegraficznym skrócie.

Byłam dziś w H&M w dziale dla przyszłych mam. Są wyprzedaże. Kupiłam 2 pary jeansów tych z takim materiałowym pasem na brzuszku, po 50zł/sztuka i krótkie spodenki (też z tym pasem) za 30zł.
Było sporo rzeczy w promocji - bluzki, sukienki i sweterki też :-)
 
ja widziałam w internetowym h&m że jest dużo promocji ;-) mam nadzieje, że dzisiaj pojawi się na koncie jakaś miła wpłata od klienta to w sobotę pójdę zaszaleć:tak:
 
reklama
marcysiaa83, z Warszawy :-) zakupy robiłam w CH Reduta (tym naprzeciwko Blue City):-) W niedzielę planuję odwiedzić Wola Park, jak będzie coś fajnego to dam znać. Podobno tam jest taki typowo ciążowy sklep:-)
OlaSzy, ja wczoraj z ciekawości sprawdzałam internetowy H&M i niektóre rzeczy były droższe.
 
Do góry