reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Nas i Maluszków

Właśnie sobie zrobiłam prezent - tzn właściwie to mi poniekąd mąż zrobił, bo zauważył, że oglądam buty na Allegro i mi powiedział, że sobie mam zamówić:-D o tych butach już długo myślałam, bo kilka koleżanek ma i są świetne - ciepłe, nieprzemakalne i stabilne - ale bez jego namowy pewnie bym tak szybko nie kliknęła.
Maaaamo, wreszcie mi nogi nie będą marzły! To Ukala by EMU Australia, kupiłam w promocji (189zł zamiast 379zł)

Ukala by Emu Australia.jpg

lol, mała rzecz a cieszy:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nie chce wam popsuć humoru ale słyszałam ze są strasznie przemakalne te emu, nawet podeszwa zamienia się w gąbke podczas spacerów w deszczu lub na śniegu
 
Iza, Ukala ma dodatkowe wzmocnienia przy pięcie, co nie powoduje tego głupiego efektu opadających pięt (czasem można zauważyć na ulicy, że dziewczynom pięty schodzą w jedną lub drugą stronę). Ja zrobiłam doktorat już prawie z tych butów, przez pół roku robiłam na forach wywiady z użytkowniczkami i - co mnie zaskoczyło i to bardzo - Ukala by Emu, która jest tańszą wersją tych butów sprawdza się dużo lepiej niż np Emu Stringer. Buty nie będą przemakać, jeśli się je przed pierwszym użyciem zaciągnie dodatkowo impregnatem. Kilka koleżanek tego nie zrobiło i i tak im nie przemakają (choć wiadomo, że to nie kalosze).

Dodatkowo ta wersja ma podwójne szwy, więc jest mocniejsza niż inne.

Ja tam nie mam obaw;-)
 
Heh ja tylko przekazuje opinie mamy i kuzynki :) wiem ze nie mam co narzekać bo nie jestem w pl ale ZIMNO MI STRASZNIE heh

Ps, happymum outlet się zakochalam ^^ nie na moja kieszeń większość rzeczy ale może do wiosny uzbieram na jakaś kiecke, jak narazie muszę zainwestowac w nowa maszynę do szycia bo moja zaczyna szwankowac :/
 
Iza, a wiesz może który mama i kuzynka mają model? Tak z ciekawości pytam.

U mnie dziś może -1 jest, ale mnie to nie dotyka, bo pod kocem duuuużo cieplej;-)

Ja w maju (o ile mój stan i samopoczucie pozwoli) mam jechać na wesele koleżanki (nie daleko, jakieś 100km). A tydzień po mam komunię mojej chrześnicy, więc muszę koniecznie kupić jakąś elegancką kiecę. Ale póki co nie mam co się rozglądać, bo za cholerę nie wiem, jaki rozmiar będę mieć w maju (pewnie namiotowy;-))
 
Co do butów emu i emupodobnych - ja w zeszłym roku kupiłam sobie w bootsquare (nie wiem czy dobrze napisałam) za jakieś 80 zł takie emupodobne właśnie ciepłe butki. Miały być z przeznaczeniem do stajni bo marzły mi zawsze stopy, ale okazały się tak wygodne i ciepłe że do tej pory chodzę w nich po mieście. Nie zdażyło mi się w nich zmarznac ani mi nie przemokły, więc sądze że orginały są jeszcze lepsze ;-)
 
Sprawdzę to niedługo (ze stanów idą, więc pewnie to jakieś 2 tyg potrwa) i Wam szczerze napiszę - nawet, jeśli się okażą totalnym niewypałem.

Ja mam pecha do butów zimowych - kilka razy kupiłam skórzane kozaki po 350-500zł i były do dupki mówiąc delikatnie. Mam nadzieję, że te się sprawdzą. A jak nie, to zostaje mi chyba już tylko kupić MoonBoots;-)
 
reklama
Do góry