reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Nas i Maluszków

tutaj mają różne modele spodni i inne szmatki

na stronie asos, też jest całkiem dużo ciążowych ciuchów w bardzo rozsądnych cenach - ja kiedyś kupiłam tam kiecę, całkiem dobrej jakości, no i przesyłki są za free.
 
reklama
Agata - poczekaj aż się dziecko urodzi, dzieciowe ciuszki są jeszcze fajniejsze :-) Ja mam większy szał na kupowanie rzeczy młodemu niż sobie :-D
 
domi87 - mam to samo :-) W weekend pojechałam do Wrocławia z zamiarem kupienia sobie ciepłych płaskich butów, bo wszystkie mam na obcasach i wróciłam z 5 bodziakami i pajacykiem :-p

No bo promocje były, no... :zawstydzona/y:
 
Ale promocje to jest super sprawa, bo te rzeczy dla dzieciaków są takie drogie, a przecież to chwilę w tym tylko pochodzi...Ja jak tylko widzę promocję w sklepach dla dzieci to wchodzę i kupuję, nawet jak młody ma już nadmiar ubrań to biorę na wyrost i myślę, że sporo dzięki temu zaoszczędzam :tak:
 
Ja nie kupuję Córencji rzeczy na wyrost, bo potem o nich zapominam :-D Zresztą ona dziwna jest - od ponad roku chodzi w tych samych bodziakach - tylko że rok temu miała gruuubą pieluchę (wielorazówki są grubsze niż pampuchy), a teraz jest w cieniutkich majtaskach. Od zeszłego roku ma dresiki i cały czas dobre, a nowe, które kupiłam 3 miesiące temu są już za małe :eek:

Agata - fajne spodnie... jak się ma długie nogi, a nie takie paróweczki, jak ja :-D
 
Nie no takie starsze to już trochę dłużej chodzą w ciuchach ;) Jaśko też niektóre rzeczy nosi rok i są dobre. Ale na początku to co chwilę się wymienia garderobę ;-) My za to do tej pory mamy masakrę z butami, bo młodemu potrafi noga w 1,5 miesiąca urosnąć o rozmiar
 
Cwietka, używacie wielorazówek? Właśnie też planuję. Znalazłam w UK tanie dobrej jakości (czytałam opinie, są bardzo pochlebne) i zastanawiam się nad nimi. Może jakaś opinia z Twojej strony?

Myślę o takim zestawie (pieluchy + wkładki) - myślisz, że to sensowny zakup? One-size wydaje mi się najsensowniejszy.

Podrzucam linka:

16 U PICK AIO BABY CLOTH DIAPER 1 SIZE + 16 INSERTS | eBay
 
Ja jeszcze nie kupiłam żadnych ciążowych ciuchów, bo własciwie jeszcze nie potrzebuję, jedyne co to rozglądam się za jakimś dobrym biustonoszem na grubych szelkach (kupiłam kilka) ale ideału nie znalazłam.

Co do ubranek dla dziecka to jeszcze też nic nie kupiłam, muszę najpierw dokładnie sprawdzić, co fińskie państwo oferuje w tym roku. Tutaj przyszłe mamusie dostają paczkę z wyprawką, ale i tak nie powstrzymam się od zakupowego szaleństwa;-)
 
reklama
Co do ubranek dla dziecka to jeszcze też nic nie kupiłam, muszę najpierw dokładnie sprawdzić, co fińskie państwo oferuje w tym roku. Tutaj przyszłe mamusie dostają paczkę z wyprawką, ale i tak nie powstrzymam się od zakupowego szaleństwa;-)

Ja też jeszcze dla dzieciaczka nic nie kupiłam - bałam się trochę przed genetycznym to robić, ale może się teraz skuszę na jakiegoś wesołego bodziaka - choćby po to, żeby na niego patrzyć i myśleć o szkrabie - jakieś takie może to by było bardziej namacalne, jeśli wiecie, o co mi chodzi.

AleksandraMaria - fajnie z tą paką - ja nawet becikowego nie dostanę, bo się nie kwalifikuję. Ale nie narzekam, bo sama szczerze mówiąc myślę, że becikowe powinno iść do tych bardziej potrzebujących. U mnie sytuacja jest przyzwoita, więc nie rozpaczam nad tym. Ale taką pakę bym przygarnęła, nie powiem;-)
 
Do góry