• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Zakupy dla Nas i Maluszków

IzaV - ja na szczęście w sklepie dzieciowycm znalazłam rzeczy dla mam tej firmy. Na koszulki tylko rzuciłam okiem, bo nie chcę sobie za bardzo ochoty robić ;-) ale jak się w końcu po nią wybiorę,to obmacam dokładnie.
Ale mam 2 ich staniki - jeden "normalny" i jeden karmnik i jakość bardzo dobra.
 
reklama
A oto mój wczorajszy zakup z LIDLa :-p Podusia za 39,90 zł :-)
PL_79127_01_b.jpg foto prosto z ulotki Lidl :-D
 

Załączniki

  • PL_79127_01_b.jpg
    PL_79127_01_b.jpg
    17,5 KB · Wyświetleń: 103
Eweli, śliczna ta sukienka :-) Co do poduszki to wypowiem się później bo mam ją jeden dzień, ale myślę, że się sprawdzi i teraz i później dla maluszka;-)
 
Basia swietny pomysl z ta poduszka!
Eweli fajna prosta a zarazem elegancka ;-)
Ewcik tak jak napisalas tak zrobilas - kupilas jakis ciszek dzidziusiowi, swietne te spodnie/leginsy a do tego krateczka i czerwony kolor! Super :-D
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry