reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Nas i Maluszków

reklama
Cześć Dziewczyny :)
Nazywam się Agushka i jestem babyboomową mamą rocznej Basi :)
Chciałabym Was zaprosić do zapoznania się z moim rękodziełem - tworzę kolorową niemowlęcą pościel, śpiworki dla dzieci i inne praktyczne akcesoria. Może Was coś zaciekawi? Zapraszam na https://www.facebook.com/pages/kumkaeu/479954725408174?ref=hl
Jeśli byłybyście zainteresowane zakupem - proszę podajcie hasło 'baby boom' a otrzymacie 10% zniżkę :)
Zapraszam!
Zobacz załącznik 562968Zobacz załącznik 562970Zobacz załącznik 562972Zobacz załącznik 562974Zobacz załącznik 562975Zobacz załącznik 562976Zobacz załącznik 562977Zobacz załącznik 562978Zobacz załącznik 562979Zobacz załącznik 562985
 
Dziewczyny, jedną z ostatnich rzeczy które mi zostały do kupienia były staniki do karmienia (zwlekałam żeby dobrać jak najlepszy rozmiar) i właśnie dotarły!!! :)
IMG_20130603_174946.jpg

Z całych sił Wam polecam Alles Mama. Zamówiłam modele cafe latte i naomi. Są bardzo porządnie uszyte,ładne i mają ekstra zapięcie klips. Jeśli jeszcze nie kupiłyście - polecam zakupy na ich stronie internetowej. Ja wypatrzyłam i wymierzyłam je w sklepie (cena sklepowa 140zł) a kupiłam na stronie producenta (80zł) i przesyłka gratis. Chyba fajnie jest poczuć się atrakcyjnie nawet podczas pełnienia funkcji "dojnej krowy" :-)
alles-MamaNaomi-produkt.jpgi-alles-biustonosz-caffe-latte-u.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20130603_174946.jpg
    IMG_20130603_174946.jpg
    25,3 KB · Wyświetleń: 183
  • alles-MamaNaomi-produkt.jpg
    alles-MamaNaomi-produkt.jpg
    37,1 KB · Wyświetleń: 189
  • i-alles-biustonosz-caffe-latte-u.jpg
    i-alles-biustonosz-caffe-latte-u.jpg
    16,9 KB · Wyświetleń: 188
Ja też mam ten caffe latte już od lutego. Kupiłam w zwykłym sklepiku z rzeczami dla dzieci za jakieś 65 zł. No i niestety tego akurat modelu nie polecam. Nosiłam ok 2 - 3 miesiące i się zniszczył, a był rzeczywiście śliczny jako nowy:/. Konkretnie ta brązowa tasiemka, która przechodzi przez środek miseczki zrobiła się krótsza i wpija się w cyc dzieląc go na 2
(lub całość miseczki się rozciągnęła a tasiemka nie). Nieładnie to na cycu wygląda. Fakt, że wrzucałam do pralki. Może gdyby prać ręcznie...albo moje cyce taką niszczycielską moc mają.
 
Aleksandra...ja tez zamowilam sobie staniczek z tej firmy, wlasnie czekam na przesylke...moim zdaniem to sa jedynie staniki, które na piersiach matki karmiącej będą wygladac atrakcyjnie!
ja będę miała taki :alles-reneBiust-regular.jpg
 

Załączniki

  • alles-reneBiust-regular.jpg
    alles-reneBiust-regular.jpg
    30,9 KB · Wyświetleń: 175
Cześć, witam się na forum! Tak sobie grzebałam w wątkach, a tu na końcu dyskusja o mojej ulubionej części pociążowej garderoby, hihi :-) Ja od siebie bardzo polecam Allesy, używałam dwóch przez kilka miesięcy i były jak nowe :) Ale prałam delikatnie, to fakt. Idę buszować dalej!
 
Kupciusia - caffe latte ma też moja sąsiadka, dziecko urodziła w grudniu a stanik jak nowy... poza tym bardzo tanio kupiłaś - może miał jakąś wadę. Nawet na allegro jego ceny zaczynają się od 75zł.
 
reklama
Aleksandral dlatego też zaznaczyłam, że prałam w pralce bo sądzę, iż to była główna siła niszcząca. Kiedy go kupowałam nie znałam tej firmy i wzięłam, że tak powiem pierwszy lepszy z brzegu bo ładnie leżał i był śliczny (wtedy i tak uważałam, że to sporo jak na stanik). Ale myślę, że z tego wszystkiego mamy jedną radę: NIE PRAĆ W PRALCE ;). Jak już się wykosztuję na jakiś porządny karmnik, to może się zmuszę do ręcznej przepierki;).
 
Do góry