reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych kwietniowych pociech:):):

i tuniczka doszła - jest cieplutka - nie za gruba, wzielam rozm. S sugerując się tym co było kiedyś i jest "na styk" :crazy: wrzuce pozniej zdjecie jak to wyglada na ludziu :)
 
reklama
Są troszę grubsze niż takie zwykłe, ale ciepłymi bym ich nie zawała...na mrozy to raczej nie, chyba że z rajstopami... Coś między getrami a cienkim dresem :sorry:
 
Sluchajcie wpadlam do sklepow z ciuszkami i patrze na te "meskie odzienie" i jakies takie albo szare albo bure, dla dziewczynek sie przyjemniej kupuje :-) No ale zakupilam conieco :tak::-D 5 sztuk body NIKE za 7 dolarow na przecenie, 2 z myszka miki+sliniaczek za 4,5 dolara, wszystkie w rozmiarze 62, na lato sie przyda. Poza tym 2 body z dlugim rekawem, jedno malutkie na new born-a (czyli 56 cm) a jedno na 3 miesiace (62 cm). I jeszcze 3 pary spodenek tez wszystkie na 3 miesiace, ale dwa z nich wygladaja na malutkie. Poza tym zaraz jeszcze raz przebiore ciuszki po corce, na pewno cos tam znajde co sie bedzie nadawalo :-)
 
izu pokaz zdjecia, z tego co piszesz to same sliczne rzeczy :)) no i od razu zdecydowanie - podziwiam :) ja tez mam troche juz ubranek na mego chlopca :)
 
Izka
fajne ciuszki:-)

ja nie mam dziewczynki ale jestem pewna że zakupy dla dziewczynek są przyjemniejsze i u nas na pewno łatwiejsze, ja mieszkam na zadupiu, nie mamy nawet połowy sklepów o których piszecie, raczej te niemarkowe i wchodząc do sklepu jest np 2 pary butów dla chłopca i 15 dla dziewczynki!!! normalnie porażka na całego!!!
 
reklama
iza - ale cuda! sliczności!Zaraz sie do Ciebie teleportuję :-)Ja obiecałam mojemu Emkowi, że z zakupami wstrzymam się do 20 tyg a potem to już czyste szaleństwo :) a to niby ja byłam tak przesądna....
 
Do góry