• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Zdjęcia USG Naszych dzieciątek :)))

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Hmmm
Jakiś błąd się pojawia ... Ale może teraz. :) No duży nosek,chociaż Olimpia też na zdjęciach miała spory ;) teraz hmm... nie aż tak bardzo :P Ale mają po kim mieć takie kinole. chociaż... Lilka na tym zdjęciu jak tata wygląda.Wykapana. A co do pępowiny- nie ma wokół szyi tylko jakby przed brodą (na brodzie). Na usg zwykłym było widać,że szyjka "czysta"
Zobacz załącznik 251208

A tu Olimpia w tym samym tygodniu:
Zobacz załącznik 251209

Śliczna córunia! I siostrzyczki podobne do siebie, tak mi się przynajmniej wydaje :-)
 
polianno - sliczne malenstwo:-)

a tu zdjecie mojego synka, dosc dawno robione, bo w marcu:zawstydzona/y:
Scannen0001.jpg

jego profil jest identyczny jak profil kuzyna mojego M:tak::tak::tak:
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry