• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Zdjęcia USG Naszych dzieciątek :)))

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dzięki za ciepłe słowa :)
Również witam wszystkie sierpnióweczki serdecznie.

Shyla...czekamy zatem na Twoje 4d, mam nadzieję że się pochwalisz fotkami maleństwa :)
 
reklama
fajne te wasze szkrabiki.
Ja niestety jeszcze muszę się wstrzymać ok 4tyg do nastepnego USG...ale wtedy to juz musi byc wiadomo kto tam u mnie w brzuszku mieszka...
 
a to moj maluszek tylko do góry nogami :P

o2p1s.jpg

i tutaj

rr8v3n.jpg
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry