reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie naszych maluszków

Enka masz rację poczekaj.Jeśli mała będzie miała stałą temperature bądź będzie rosła(patrz od tem 38,5)przez 2 godziny to wal do lekarza piorunem.Bo jak przyniesiesz im dziecko z 38 to powiedzą że to nie temperatura i że panikujesz.Wiem to po praktykach w końcu ratownictwo medyczne studjuje.
dzieki :) tak tez zrobię tylko że tempera rosła jak na razie w nocy a teraz to nic normalna bez żadnych wspomagaczy farmaceutycznych, sama spadła.
 
reklama
widzisz enka ja myśle że to przez ząbki-choć mój Oli jeszcze nie ma ale też tak ma ostatnio.A zjarzyj małej do buźki zobacz co tam się dzieje.
 
widzisz enka ja myśle że to przez ząbki-choć mój Oli jeszcze nie ma ale też tak ma ostatnio.A zjarzyj małej do buźki zobacz co tam się dzieje.
no własnei nei wiem jak rozpoznac czy coś sie dzieje ma dziąsełka białe w kształcie ząbków , nie wiem czy dokładnie opisałam ale jakoś tak
 
A weź się przyjrzyj czy ma tak jakby zadrapania na dziąsełkach.takie czerwone paski.Chociaż też ich może nie być jeszcze.Jak coś to zadzwoń do swojego pediatry i zapytaj czy to mogą być ząbki.
 
witam
jestem happy ale było ciążko
czekałam do soboty, w sobotę mała w nocy miała około 39 stopni rano kole 38,7 więc wezwałam lekarkę. Przyjechała obsłuchała sprawdziła gardło uszy wszytsko i nic :confused:
kazała zbijać temepre. Czopki nic nie dawały więc kole 18 znów zadzwoniłam tym razem konsultacja telefoniczna no i się okazało że dawka, którą daję jest ok jeśli chodzi o wiek ale nie o wagę dziecka więc miałam kupić wyższą dawkę no i dałam małej . Rano w niedzielę po prostu nie ten sam maluch :-Dwesoła, rozgadana uchachana juuuupiiii .
temepra normalna .
prawdopodobnie była to wirusówka ale nie trzydnówka (brak dodatkowych objawów w postaci wysypki) tak czy siak mała mi stracha napędziła . Ale jest już oki tfutfu by nie zapeszyć


zdrówka więc wszytskim maluszkom :-D
 
mozesz tez sprawdzic lyzeczka czy sie wyzynaja lekko postukaj

moniaa to u Oliwiera się nie sprawdza.Miał 2 i pół miesiąca i myślałam że mu żaki idą.Postukałam łyżeczką no i było słychać pukanie i do tej pory słychać a po ząbkach ani śladu :-(
O widzisz enka jak wyszło.Dobrze że już wszystko jest oki
 
reklama
Do góry